Offline Denta

*
  • ***
  • 30
  • +0/-0
  • "Tyle mamy władzy, ile wiedzy"
    • Mój kanał na You Tube
Stworzyłeś coś? Znalazłeś ? Związane z grami ? Pokaż !

Tak jak wyżej, ja lubię czasem coś zmontować w wolnej chwili :P

Ten filmik chyba znają wszyscy, ale jeśli ktoś nie zna to musi zobaczyć! Znam go na pamięć, ale zawsze jak oglądam to się podniecam :V

World at Fire - Call of Duty 4 !


To jest moja praca:

Jeden z lepszych graczy jakich poznałem gra scope na mixach ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Iscxm773wXg 

- Moja zabawa scope na 1.2 HC :D
"(...) Ale któż może wątpić, (...) że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli to myśli; jeśli wątpi, to wie iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, i iż nie należy twierdzić."

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane


To jest meggga
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline Silon

*
  • ***
  • 103
  • +8/-0
Od siebie dorzucę to:


 8) 8) 8)

Offline Vanitas

*
  • *
  • 13
  • +0/-0
  • M40A3

To jest moja praca:

Jeden z lepszych graczy jakich poznałem gra scope na mixach ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Iscxm773wXg 


Jeden z lepszych graczy jakich widziałeś potrafi tylko strzelać przez dym? Marny ten scoper, a kompilacja jest nie skilla a szczęścia :)
Fragmovie na M40A3/R7000 to szybkie dragscopy, flickshoty, monstrualne czasy reakcji, dziwne skany i ace, a nie kompilacja kilku szczęśliwych fragów przez dym którą każdy może sobie sklecić jeśli grał dostatecznie dużo na Crossfire SD, promod czy HC :)

Montaż jak montaż, ciężko się ogląda przez tę korektę barw :)

Kiedyś też się bawiłem w filmiki, daaaaaaawno temu jak byłem małym szczylem i miałem za dużo wolnego czasu :D Ale to filmiki robiłem z Trackmanii, a mój ostatni znajdziecie tutaj:
Dla kolegi - Not a valid vimeo URLoraz tutaj:
Dla siebie -

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
To ja dorzucę jakiś tam wykopek z yt  ;) :

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Tak sobie o tym przypomniałem :) Wątpię że ktoś tego nie widział a raczej słyszał ale polecam ;)

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Tak sobie o tym przypomniałem :) Wątpię że ktoś tego nie widział a raczej słyszał ale polecam ;)


Oo akurat ja tego nie widziałem  :o :P

ZgONEK

*
Już kiedyś pisałem ten post, ale się nie pojawił i odechciało mi się pisać znowu xD, no ale mnie naszło teraz. Ja owszem, tworzyłem "coś", jednak jedno konto poszło się gwizdać w momencie kiedy Youtube połączyło się z Google, no a na nowym koncie mam zaledwie garstkę filmów, później przestałem nagrywać bo nasz serwer umarł ;p, ale skoro protozone ponowiło wyczyn jezusa, to i ja postanowiłem coś wskrzesić, "nagrać" xD, na razie zbieram materiał, no ale jakoś na dniach coś wrzucę, muszę jeszcze ogarnąć jakiś normalny program do montowania nagrań, no ale tym czasem zostawiam link do konta, https://www.youtube.com/channel/UCIDZV9DMlPiKzNVE73pVfmQ

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Już kiedyś pisałem ten post, ale się nie pojawił i odechciało mi się pisać znowu xD, no ale mnie naszło teraz. Ja owszem, tworzyłem "coś", jednak jedno konto poszło się gwizdać w momencie kiedy Youtube połączyło się z Google, no a na nowym koncie mam zaledwie garstkę filmów, później przestałem nagrywać bo nasz serwer umarł ;p, ale skoro protozone ponowiło wyczyn jezusa, to i ja postanowiłem coś wskrzesić, "nagrać" xD, na razie zbieram materiał, no ale jakoś na dniach coś wrzucę, muszę jeszcze ogarnąć jakiś normalny program do montowania nagrań, no ale tym czasem zostawiam link do konta, https://www.youtube.com/channel/UCIDZV9DMlPiKzNVE73pVfmQ

No no może akurat jeszcze jakąś moją "ciekawą" akcję nagrasz lub innych z ekipy ( bo ja jak sobie nagrywam to zawszę lamie  ???8)

PS. "Trzepanko....." haha  ;D

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
@KaNa Aż mnie czoło napieprza ze śmiechu :D

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
hahahaha :DD co to oglądam to się śmieję
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
oglądać mój stary filmik :D

ZgONEK

*
Szacuneczek Spectrum, już kiedyś wiele jumpów od Ciebie podpatrzyłem ;d, no i nadal do Twojego poziomu jumpienia mi jeszcze dużo brakuje ;d