Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 20, 2016, 20:08 »
GZ Cesu

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 26, 2016, 08:08 »
Zyga w tej chwili otwartej rekrutacji nie prowadzimy. Nie mniej jednak na przyszłość Twoją jak i każdego innego kandydature weźmiemy pod uwagę.
Bywaj na serwie jak najwięcej i to pod stałym jednym nickiem, takim jak na forum żeby Cie więcej osób dostrzegło i zapamiętało.
Postaraj sie pomagać i udzielać na serwie i forum to z czasem Twoje szanse poszybują do góry :)

poZdrowionka

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 08, 2016, 22:10 »
Z tego co mi wiadomo nie ma otwartej rekrutacji na admina. Patrząc na Twoje CV nic mi nie mówi Twój nick, żaden z wymienionych a staż w grze to nie wszystko. To że byłeś adminem na innych serwerach to plus dla Ciebie ale na dzień dzisiejszy potrzebne jest zaufanie ktore trzeba zbudować u innych administratorów. Tak że ja narazie 3 x  nie

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 08, 2016, 22:10 »
Kojarzę nick =|LoW|=|SkiLL|= trochę u nas grasz, ale to chyba nie wszystko, na starych serwerach jeszcze mnie nie było, więc o Twoim adminowaniu nic nie wiem. Ja się na razie wstrzymuję, czekamy na zdanie reszty.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 08, 2016, 23:11 »
Również jestem zdania,  że musimy się trochę poznać, dziś widziałem Scyzoryka pierwszy raz u nas :) Nie odrzucam, będziemy się widywać, poznawać, póki co również się wstrzymuję od TAKa.
Semper fidelis.

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 08, 2016, 23:11 »
Ja juz parę razy widzalem takie nicki ... wg mnie zapraszam na serwer ... pożyjemy zobaczymy.

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 09, 2016, 05:05 »
Rozumie decyzję Panowie. Uzupełnię tylko swój post i kilka słów. iw3, xAZOTx, tesior Was trzech to akurat widuje bardzo często. Można powiedzieć że najczęściej. No dochodzi jeszcze Motyla Noga i Przemysław oraz Bryndal a także widziałem na forum że jest w tej społeczności Trajwaj oraz chyba Andrzej a oni raczej kojarzą mnie z xeuforii dlatego dziwi mnie, że mnie nie kojarzycie. W sumie trudno, nic się nie stało:) Zaryzykowałem i złożyłem to podanie bo tak jak pisałem w podaniu jestem na serwerze od wczesnych godzin rannych i mógłbym Wam trochę pomóc. No ale jak już napisałem decyzję rozumię. Pozdrawiam:)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 09, 2016, 07:07 »
Również pozdrawiamy i zapraszamy na serwer. Graj u nas jak najczęściej, najlepiej pod jednym nickiem, więcej osób będzie Cię kojarzyć.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 09, 2016, 10:10 »
Sprawdziłem twoja aktywność na serwerze i jest ona bardzo znikoma. Popracuj nad czasem spędzonym u nas, a kto wie może przypomniemy sobie ze złożyłes podanie. Staraj sie łap haxy i pomagaj admina.

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 09, 2016, 12:12 »
Co masz na myśli znikoma jeśli mogę zapytać?? Pozdrawiam

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 09, 2016, 13:01 »
z obecnego IP i keya jest 8 wejsc

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 09, 2016, 14:02 »
To masz racje. Z poprzedniego było wiecej bo cos kolo 200. Tak jak pisałem oryginała zakupiłem w dniu wczorajszym. Domyślam się że to nic nie zmienia ale jak trzeba to podam klucz którego używałem wczesniej. Pozdrawiam:)

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 09, 2016, 19:07 »
nie znam, wiec sie nie bd wypowiadal (choc to raczej zle, ze nie znam), nie mniej jednak poczekajmy z tymi przemysleniami do momentu jak sie jakis head wypowie, bo to od nich zalezy, czy rekrutacja wchodzi wgl teraz w gre. jesli nie to napiszmy wrazenia kiedy bedzie wchodzic. wtedy zdazymy tez sie pewnie poznac
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 09, 2016, 21:09 »
kojarzę Cię że czasem wbijasz do nas ale dla mnie też trochę mało tu spędzasz czas a co de rekrutacji to aż tak mało nas nie ma. Zazwyczaj dziennie na serverze jest kilku adminów :) Pozdro

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 09, 2016, 22:10 »
No i sa jeszcze wczesniejsze podania ;)
graj, bywaj, niech cie wszyscy kojarza, jak cos znajdziesz to wrzucaj ;) zapracujesz na miejsce gdy bedzie wolne ;)