Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Szukam telefonu!!
« dnia: Listopada 10, 2016, 20:08 »
Kiedyś się człowiek znał, a teraz jest w tyle :D
Na dniach będę przedłużał umowę w plusie, planuję przejść z mixa na abonament i mam problem z wyborem telefonu. Generalnie wszystkie te nowe cudeńka są dla mnie na jedno kopyto, jednak parametrami się różnią.
Czy dużą wagę należy przykładać do pamięci, procka? Różnice są niewielkie, ale jednak chyba jeden aparat śmiga lepiej, inny gorzej.
Doradzi mi ktoś który ze wstępnie oglądanych i porównywanych w praktyce sprawuje się dobrze? Chodzi mi o płynność pracy, internet, aparat, baterię..Poprzednio wybrałem na odpierdziel LG L5 i po jakimś czasie tak zamulił, że brak słów. Do tego delikatny, że patrz i nie dotykaj, dziś służy jako budzik, a korzystam z wysłużonej już Nokii 6310 ;)
Niżej foto z porównywarki, która niewiele mi mówi, bo wolę porady od kogoś, kto to w ręce miał, korzystał i ma wypracowaną opinię.
Przyznam, że intryguje mnie Lenovo, będę wdzięczny za wszelki wskazówki :)
https://naforum.zapodaj.net/7ae2d75e7887.jpg.html
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 10, 2016, 20:08 »
Polecam LG G4 :) Bdb aparat, dużo pamięci, bardzo dobra bateria, ogromny wyświetlacz FHD. Parametry też wysoka półka.
Tu więcej o nim i opinie użytkowników --> http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g4/

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2016, 20:08 »
Po praktykowaniu LG L5 nie chcę żadnego z ich stajni raczej :P
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 10, 2016, 20:08 »
Nie znasz się ;) Ten L5 to syf co można zauważyć po jego parametrach. Nie dziwię się twojej frustracji. Na pewno zwiechy, bateria niedomaga itp. L5 nie ma nawet startu do G4. Obecnie mam LG G3s i jest nie do zajebania telefon. Porównując go z G4 to jest 1/3 niego :)
Ręczę głowa za G4 bo wiem, że te telefony, tej klasy i w tej cenie nie maja sobie równych ;) Sam planuję zakupić owy egzemplarz :)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2016, 20:08 »
Ja śmigam na Huawei P8 i jestem bardzo zadowolony, ale tego co pokazałeś, to tego drugiego Huawei'a nie widziałem nigdy, ale kumpel ma Huawei Honor i mówi, że to dobry telefon. Ogólnie chyba się przykładają do tych telefonów.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2016, 22:10 »
Jakbym się znał to bym nie pytał, cwaniaczku z PKSu :D Ale kwestia też ceny..muszę dobrać coś, za co prawie nie zapłacę, nie dla mnie wydawanie kasy na gadżety tego typu, nie stać mnie na coś tak niepotrzebnego ;) Wolę coś dostać od operatora, skorośmy związani tyle lat.. :D dlatego pokazałem to co na screenie. Nie jestem mocno wymagający, ale jak mam wybrać to coś fajnego i trochę posłuży za śmieszne pieniądze. Nie potrzebuję komputera w telefonie, ale fajnie jakby robił git zdjęcia, dało się na nim jakoś przelecieć przez ryjbuka i od czasu do czasu pograć, nie martwiąc się, że bateria siądzie po 15 min ;)
Z Haujajeja teraz moja mamuśka korzysta, chyba model P9. Też sobie chwali, ale na ile ona może poznać możliwości zabawki ;)
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2016, 22:10 »
Ja tylko że się nie znasz na LG :D Bo fakt faktem to bardzo dobre telefony :) Że tobie się trafił bubel, to tak bywa ze wszystkim i nie dotyczy to jednej marki :) Co do tych co dałeś link to nie doradzę bo nie miałem z nimi styczności ;) Ale sam celował bym w hujałej :D

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 10, 2016, 22:10 »
Każdy inaczej to czyta, moja mamuśka akurat "Hujawiem" xD
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline b00gi

*
  • **
  • 83
  • +1/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 10, 2016, 22:10 »
Z tych trzech telefonów zdecydowanie odradzam szajsunga, kolega go ma i po paru miesiącach zaczął mu strasznie zamulać i żałuje wyboru. A z tych dwóch również w hujaweia bym celował :D

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 10, 2016, 23:11 »
Ja tylko że się nie znasz na LG :D Bo fakt faktem to bardzo dobre telefony :) Że tobie się trafił bubel, to tak bywa ze wszystkim i nie dotyczy to jednej marki :) Co do tych co dałeś link to nie doradzę bo nie miałem z nimi styczności ;) Ale sam celował bym w hujałej :D
No właśnie Ty jak widzisz cyferki parametrów, to widzisz w nich sens..ja..bidny niedoszły polonista..niewiele mi to mówi od czasów pierwszych kolorowych wyświetlaczy :D

Też nieźle :D
Każdy inaczej to czyta, moja mamuśka akurat "Hujawiem" xD

Z tych trzech telefonów zdecydowanie odradzam szajsunga, kolega go ma i po paru miesiącach zaczął mu strasznie zamulać i żałuje wyboru. A z tych dwóch również w hujaweia bym celował :D
A u mnie widzisz szwagier ma, kumpel ma i se chwalą. Ale chyba na wstępie skreślony, bo jak już wszyscy mają.. A lenovo? mnie bardziej podchodziła ta firma pod laptoki, za komóry się wzięli? Recenzje mają dosyć dobre, ale ja wiem..
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2016, 23:11 wysłana przez tesior »
Semper fidelis.

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 10, 2016, 23:11 »
Braciak kupił dzisiaj lenovo moto g4 :D za 140 czy 150 funtów :D cena do jakosci ideał :] siedział chyba 2 miechy czytal i szukał wiec moge polecić.

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 10, 2016, 23:11 »
Braciak kupił dzisiaj lenovo moto g4 :D za 140 czy 150 funtów :D cena do jakosci ideał :] siedział chyba 2 miechy czytal i szukał wiec moge polecić.
znaczy się - warto? bo może 140-150 funtów to nic.. :P No jest też w plusie, za złotówkę z moim upatrzonym abonamentem i jeszcze plecak chcą sprezencić :)
Semper fidelis.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 12, 2016, 00:12 »
Jak już tak siedzimy tutaj w telefonach. Powstał taki temat to się tak zapytam co sądzicie o Sony Xperii Z3 ? Miał ktoś ? Może coś więcej powiedzieć ? Bo przymierzam się do tego telefonu już jakiś rok, ze starym już ledwo wytrzymuje :D

Offline Lisu

*
  • ***
  • 101
  • +0/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 12, 2016, 10:10 »
Z3 ma mój ojciec i generalnie telefon ok.  Wydajny z dość fajnym aparatem,   jednak dość często gubi zasięg. Myślę, że to akurat padło tylko na tą sztukę a z zawiezieniem do serwisu troszkę mi schodzi :D
"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy strzelają do ciebie bez rezultatu."

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 12, 2016, 12:12 »
Z3 ma mój ojciec i generalnie telefon ok.  Wydajny z dość fajnym aparatem,   jednak dość często gubi zasięg. Myślę, że to akurat padło tylko na tą sztukę a z zawiezieniem do serwisu troszkę mi schodzi :D

Właśnie najbardziej zależy mi na aparacie i pamięci wewnętrznej oraz na tym , by po 2-3 miesiącach nie chodził jak żółw czy się zawieszał... A kumpel ostatnio dostał ten telefon ( wymienili mu na ten , bo poprzedni co miał był wadliwy ) , pobawiłem się nim trochę i jeszcze bardziej go chce :D