Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 30, 2015, 21:09 »
a jak wam się taki kawałek podoba

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 30, 2015, 21:09 »
To jest klasyka :]

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 01, 2015, 12:12 »
To jest klasyka :]


Psemoos zgadzam sie w 100% bardzo dobre nutki :DD
zdarzyło mi się być na imprezie gdzie grał brooklyn  Bounce
to loty byly bardzo wysokie :P 0.0


Hohoho



<3 :)



Dobrze wpada w ucho :))
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 24, 2015, 23:11 »
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 27, 2016, 16:04 »
Pragnę prosić Zacnych Kolegów i Koleżanki o wsparcie na FB :) Odrywając się od wirtualnej rzeczywistości kol of diuti część swojego wolnego czasu poświęcam muzyce :) Własne produkcje jak i sety nagrywam i udostępniam w sieci.
Może znajdą się w śród was miłośnicy podziemnych klimatów takich jak MINIMAL TECHNO HOUSE :) Tak też zapraszam tu --> https://www.facebook.com/MNML-Hunter-173725596314809/

Dołączam link do Technicznego mixu --> https://www.mixcloud.com/mnml-hunter/mnml-hunter-minimal-techno-promo-mix-2016/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2016, 16:04 wysłana przez iw3mp.exe »

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 27, 2016, 21:09 »
Nie umiem grać na gitarze, a i klimaty lubie rózne, więc jak trafiłem na typa na sadolu (notabene codzeinnie trzeba wejsc :P) to postanowiłem podrzucić tutaj ;)
szczególnie dobre są jego autorskie kawałki - nie znasz tego z radia czy cuś, a wpadają w ucho ;) aż dziwne że ma tak mało wejść wgl na yt. Tym bardziej że to jakaś inna metoda grania na gitarze, i ponoć trudniejsza

podrzucam to co dziś znalazłem ->

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 27, 2016, 23:11 »
Mnie tak jak i tobie równie daleko do gry na gitarze i wydaje mi się to dość skomplikowana umiejętność biorąc pod uwagę tryliard kombinacji palce + struny + gryf :) Ogólnie instrumenty strunowe to lata ćwiczeń :) Moim zdaniem dużo łatwiej obsłużyć klawisze czy bębny :)
A że mi bliżej i łatwiej do softu jakim jest FL Studio + muzyka elektroniczna to tym też się zajmuję :) Nie twierdzę że FL to program dla dzieci bo jest to program dość skomplikowany a nie znając podstaw konstrukcji utworu jest bezużyteczny dla zwykłego zjadacza chleba ;) Zaaranżować utwór poskładać z dziesiątek sampli, wtyczek, efektów, zrobić porządny mix i mastering nie mając do dyspozycji profesjonalnego studia to nie lada wyzwanie :) Nie zmienia to faktu że chłopak z gitarą którego tu pokazałeś niewątpliwie grać na niej potrafi i już dostał ode mnie like na FB :) bo ja tak samo nie ograniczam się do jednego gatunku którym się zajmuję ;)
A tu koleś z gitarą w trochę innym wykonaniu :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2016, 23:11 wysłana przez iw3mp.exe »

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 28, 2016, 00:12 »
No ogólnie jedynie co nas ogranicza to wyobraźnia ;) więc nie zdziwią mnie osoby grające szopena na lyżkach itp ;)
Tak czy siak, jako osoba również tworząca co nie co (może w innym wymairze) zawsze doceniam wkład i wiem że coś na pozór proste i błache wcale takie nie jest ;)

Swoją drogą, miałem kolegę, który robił minimal i trance, jakieś płyty do wytwórni, jakieś supporty, mixy grane po nocach w jakichś zagranicznych radiach ;) ogólnie swego czasu siedizałem w tym troche, tzn w słuchaniu tego typu muzyki :)

e: Przyjemny nawet ten ostatni set ;) tak fragmentarycznie sobie puscilem
Ty tak o sobie to dłubiesz i wrzucasz, czy masz jakiś cel? Zazwyczaj po coś się człowiek chwali ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2016, 00:12 wysłana przez PG.Tomek »

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 28, 2016, 00:12 »
Nigdy nic nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka, nawet jazda na łyżwach :D Tak czy siak temat ocean :) I jak widać artystów nie brakuje ;)

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 28, 2016, 00:12 »
e: Przyjemny nawet ten ostatni set ;) tak fragmentarycznie sobie puscilem
Ty tak o sobie to dłubiesz i wrzucasz, czy masz jakiś cel? Zazwyczaj po coś się człowiek chwali ;)

Cel jest jeden może dwa a może trzy :) Przyjemność ze słuchania, zadowolenie że coś się udało wyrzeźbić i duma że komuś się to także podoba ;)

To dla mnie bardziej hobby niż sposób na robienie kasy, granie w eventach itp.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 28, 2016, 20:08 »
aż dziwne że ma tak mało wejść wgl na yt. Tym bardziej że to jakaś inna metoda grania na gitarze, i ponoć trudniejsza
podrzucam to co dziś znalazłem ->

Tym dziwniejsze, że gościu wygrał ( wraz z swoim kolegą ) bodajże V edycję Must Be the Music ( taki program muzyczny na Polsacie xD ) , także jakąś tam rozpoznawalność powinien mieć .. a tu słuch o nim zaginął to i oglądalność niezbyt duża. Pomijając fakt "fejmu" , grać na gitarze potrafi i własne aranżacje świetne ;)

PS. Wreszcie mogłem się udzielić jakoś sensownie w tym temacie 8)

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 28, 2016, 23:11 »
aż dziwne że ma tak mało wejść wgl na yt. Tym bardziej że to jakaś inna metoda grania na gitarze, i ponoć trudniejsza
podrzucam to co dziś znalazłem ->

Tym dziwniejsze, że gościu wygrał ( wraz z swoim kolegą ) bodajże V edycję Must Be the Music ( taki program muzyczny na Polsacie xD ) , także jakąś tam rozpoznawalność powinien mieć .. a tu słuch o nim zaginął to i oglądalność niezbyt duża. Pomijając fakt "fejmu" , grać na gitarze potrafi i własne aranżacje świetne ;)

PS. Wreszcie mogłem się udzielić jakoś sensownie w tym temacie 8)

Serio? No to tym bardizej ciekawe ;/ jak jakieś gunwa w ciągu kilku godzin robią tysiące wyświetleń a u niego tak pusto. Nom, bardzo fajnie się go słucha

Czemu wreszcie? coś z gitarą masz do czynienia czy po prostu wiesz co to za typek ? :P

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 29, 2016, 06:06 »



:p
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 31, 2016, 00:12 »
albo znane w tej wersji :D :

coś bardizej pewnie pod Kanę ;P cały dzień mam w bani ten bas

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 31, 2016, 09:09 »
albo znane w tej wersji :D :

coś bardizej pewnie pod Kanę ;P cały dzień mam w bani ten bas

Dobre dobre
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta