Offline b00gi

*
  • **
  • 83
  • +1/-0
Skąd wziął się wasz nick ?
« dnia: Stycznia 30, 2016, 14:02 »
Temat może niezbyt interesujący, ale ja np. zawsze się zastanawiałem u niektórych osób, skąd wziął się ich pomysł na takie, a nie inne nazwy :D
Mój nick wziął się z przezwiska "bugi", które wzięło się od mojego nazwiska :D przekształciłem go na b00gi i od zawsze, w każdej grze, na każdym forum takowego używam, te dwa zera są już charakterystyczne dla mnie :D

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2016, 15:03 »
Dawno temu na śp. JarGames miałem Archer ale z biegiem czasu uznałem że ten nick jest dość popularny jak hunter , venom itp. więc postanowiłem zmienić na iw3mp.exe gdyż nie spotkałem się z takim nickiem odkąd obcuje z cod4. Wydaje się on w moich oczach dość oryginalny i mający najwięcej wspólnego z Call of duty 4 gdyż bez tego gry po sieci w ogóle nie odpalisz :D
« Ostatnia zmiana: Maja 03, 2016, 20:08 wysłana przez `iw3mp.exe »

ZgONEK

*
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 30, 2016, 17:05 »
Ja nigdy nie miałem swojego pseudonimu, zawsze wszyscy do mnie po imieniu mówili, w grach częściej używałem nicku skur3byczek albo skrótu s3b, aż do klasy 1LO, wtedy poznałem znajomych którzy pokazali mi marihuanen, później się okazało że większość moich znajomych jara no to i popalałem co jakiś czas, jak na świeżaka w momencie tego błogiego stanu często zdarzało mi się przysnąć, wtedy powtarzanie się tej czynności dostrzegło  kilku moich starszych ode mnie kolegów i dali mi do wyboru pseudonim Trup albo Zgonek, no i wszyscy wiedzą co wybrałem xD, wielkość liter ustawiłem tak aby nadać jakiś fajny wygląd pseudonimowi w świecie wirtualnym i ot mam swój nick ;d

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 30, 2016, 19:07 »
Dobry wątek, haha :) Mój nick tak naprawdę odzwierciedla mój charakterek z czasów młodości :D Zawsze byłem pierwszy do rozrabiania, już w podstawówce miałem złamany nos, wybite zęby itp. Niezliczona ilość bójek, awantur osiedlowych, w szkołach, na osiedlu, nawet na rekolekcjach :) Potem ze względu na spore problemy ta złość przeniosła się na stadiony. W moim mieście jak wiecie jest tylko jeden liczący się klub piłkarski, któremu kibicowałem od dziecka. Najpierw chodziłem na mecze domowe, gdzie zawsze był względny spokój, tak było prawie do pełnoletności, potem zacząłem jeździć na wyjazdy, trenować boks, mma i tak przez kilka sezonów aż nie poznałem mojej ukochanej kobiety :)
Pierwsze lata ciężko znosiłem rozstania weekendowe z moimi ziomkami i szczerze to chciałem w pewnym czasie skończyć te miłosne igraszki ale kiedy na świat przyszła moja córeczka to już zrozumiałem co w moim życiu jest najważniejsze :)
Nazwę firstTOfight podpatrzyłem na fladze Lecha Poznań i ta nazwa bardzo mi się spodobała więc zostało tak do dzisiaj i pewnie jej nigdy nie zmienię :D

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 31, 2016, 08:08 »
Mój nick jest ksywa od dzieciaka byłem troszkę groby.i mnie przezywano kana ale od lat 16 zacząłem jeździć na mecze a ze jestem rodzajem takiego człowieka ze w kasze se dmuchać nie dam to zaczely się awantury na trybunach pierwsze sprawy w sadzie kuratorzy zawiasy i kary pieniężne a ze jestem wielkim fanem w sumie ultrasem Lecha Poznań to tag "LPH"(LECH POZNAN HOOLIGANS) pasował do mojego nicku idealnie
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2016, 08:08 wysłana przez KaNa »
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline Farien

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 05, 2016, 09:09 »
Mój nick sięga czasów niedojebaniamozgowego gimbazjum. Byłem podjarany serią książek fantazy o magach czarodziejach - Belgariada - Główny bohater nazywał się Garion (czy jakoś tak), ja też chciałem mieć jakąś super zajebistą nazwę. Spisując na kartce różne kombinacje liter i nazw wyszło mi "Farien" :D

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 11, 2016, 13:01 »
Mój nick kominek wziął się stad, że jak byłem mały to wszedłem do kominka i chciałem wyjść górą i utknąłem i jakoś tak zostało

__________________________
adwokaci Olsztyn - kancelaria.olsztyn.pl

 ;D ;D ;D

Offline Silon

*
  • ***
  • 103
  • +8/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 12, 2016, 20:08 »
Mój nick natomiast wywodzi się z lat 80-tych ;D Dawno temu na tym samym boisku co i ja w dzieciństwie grywałem moja ciotka przejęzyczyła się (nie wiem co chciała powiedzieć) i krzyknęła na mojego ojca słowem podobnym, które przeistoczyło się dzięki jego kolegom w Silon. Gdy się urodziłem byłem "młody Silon" (nazywany tak przez sąsiadów i znajomych rodziców) a od czasów szkoły średniej koledzy mówią do mnie Silon :) Czasami dla hecy mam nick napisany od tyłu :P Wcześniej miałem różne nicki, których nazw nawet nie pamiętam...

Jak będę miał syna to też będzie młody Silon :D
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2016, 20:08 wysłana przez Silon »

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2016, 01:01 »
Mnie się wzięło od nazwiska, taki skrócik :) Ksywy miałem różne, za czasów szkolnych byłem Siarą (tak, tak, skojarzone z Killerowskim wyjadaczem :D albo gównem w błyszczącym dresie, jak kto tam poważał Lipskiego :P ). W sumie dopiero  na studiach zostałem tęsiorem i nawet mi to przypasowało bardziej niż pełna forma :) Choć może już troszkę wyrosłem, prawie 3dychy na karku, córeczka, "poważne" życie, posługuję się tym na co dzień. Czy to pisząc do kierownika o wolne, czy obcując z ziomkami od jointa. No i (choć chciałoby się czasem super_zajebiście_wypasistą ksywkę) w sieci, na serwerze, tęsior jest tesiorem ;)

PS.: Kominek, zmiażdżyłeś :D
Semper fidelis.

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 19, 2016, 14:02 »
mój nick powstał od słowa widmo przetłumaczonego na angielski, tak mi się spodobało i nie widziałęm nikogo jeszcze o takim samym nicku ;p  jest dużo innych wymyślonych przeze mnie na których czasem gram :D kiedyś w cod1,2 gralem pod nickiem biegan, ksywa od nazwiska ;p

Offline Cinu

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 19, 2016, 19:07 »
Od dziecka mówili na mnie cinek i tak jakoś powstał cinu :D Oczywiście mój nick wymawia się ćnu :)

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 22, 2016, 20:08 »
smieszne rzeczy pisza sie w tym offtopie
przez lata gralem na nicku cescus. w zasadzie na poczatku bylo CESCU$ (a nawet jakies pokemonowe wariatny typu C3scU$, <3s<U$ i bog raczy wiedziec co jeszcze). nick wzial sie stad, ze moim ulubionym pilkarzem byl (i zasadniczo dalej jest) Francesc 'Cesc' Fabregas. U$ wzielo sie stad, iz dorabianie tego typu koncowek bylo popularne w srodowisku i czasach, w ktorym nick powstal - rozkwit cs'a 1.6. szybko jednak stwierdzilem, ze to ś jest jakies takie dziecinne i postanowilem jakos to zmodyfikowac. samo cesc zdawalo sie byc  'gole', wiec po prostu zamienilem ś na s, co okazalo sie fajnie wygladac, brzmiec i dodatkowo (nawet do dzis tak jest) zero problemow typu "ten nick jest juz w uzytku wymysl cos innego". no i tak zostalo cescus. nie mniej jednak losy mojego ulubionego zawodnika toczyly sie dalej, az w pewnym momencie dotoczyly sie do klubu, ktorego nie darze sympatia. jako ze nie chcialem w zwiazku z tym utozsamiac sie przez nick z tym klubem, postanowilem go zmienic i wybralem najprostrza droge jaka byla: nazwe zwiazana z ulubiona postacia z ulubionego serialu. tu juz nie bede wnikal w szczegoly (a troche ich jest) bo nie ma sensu; napisze tylko bezposrednie znaczenie :D
tendo - niebianska sciezka
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Skąd wziął się wasz nick ?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 22, 2016, 21:09 »
I faktycznie ta ścieżką odsyłasz wszystkich do wirtualnego nieba na protku :D