Offline CZARnobyL

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Mouse Bungee
« dnia: Maja 15, 2017, 17:05 »
Cześć, poszukuje mouse bungee do 40 zł. Szukałem po necie ale nigdzie nie znalazłem. Ma ktoś jakamś propozycje? :)
Ewentualnie możecie powiedzieć jak łatwo zrobić domowymi sposobami
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2017, 18:06 wysłana przez CZARnobyL »

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2017, 19:07 »
Tak szczerze się zapytam, po kiego chuja Ci take coś? Przecież to nic nie daje, oprócz tego, że Ci kabel będzie zwisał. Jak dla mnie kolejny pseudowynalazek, mający na celu naciągnięcie dzieci (a raczej ich rodziców xD) które się naoglądają w necie dziwnych filmików, recenzji, i wypowiedzi jakichś "Pro - GEJmerów" gdzie firma im zapłaciła, za to, żeby wychwalali ten wątpliwej jakości "sprzęt".
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

ZgONEK

*
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 16, 2017, 20:08 »
Azot, nie do końca się z Tobą zgodzę, kiedyś miałem takie biurko że dosłownie zjadało mi kabel myszki, ale oddać już nie chciało, mega wnerwiało podczas grania w coda jak co chwilę blokowało mi ruch myszki, rozwiązaniem było wyciągnięcie zapasu kabla i przyduszeniu go czymś ciężkim, w moim przypadku padło na końską podkowę... ale jeżeli ktoś potrzebuje nieco więcej estetyki to może sobie kupić rozwiązanie jak z tematu :D, można też kupić mysz bez kabla albo zmienić biurko, co kto lubi.

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 16, 2017, 20:08 »
Pierwszy raz widzę taki bajer, jestem kuźwa zacofany :D Moim zdaniem gadżet dla...gadżeciarzy rodem z "Testerów". Fajne to to, ale czy potrzebne... ;) Mnie za czasów kabla pomagała doniczka z kwiatkiem, sam komputer albo inne takie ;) A jak się przesiadłem na bezprzewodową to problem zniknął, choć czasem do głowy wraca myśl, że na kablu było jakby czulej no i bez tych cholernych bateryjek (choć dobrym rozwiązaniem jest na pewno zamontowanie akumulatorków, co mi kiedyś Azot podpowiadał ;) ). Tak czy siak nie dał bym stówy (z tego co widzę na pierwszy rzut w googlach), ani nawet 40zeta za taki wynalazek, ale co kto lubi, jak mówi Zgon :)
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2017, 20:08 wysłana przez tesior »
Semper fidelis.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 16, 2017, 22:10 »
Rozumiem, że ludzie inwestują w sprzęt. Nowe procesory, karty graficzne, płyty główne, chłodzenia, wszystko to by zwiększyć wydajność komputera. Nie widzę w tym problemu, każdy ma jakieś hobby i może wydać na kompa i 30 000, no ale za kilka drucików i trochę plastiku tyle kasy? Jak dla mnie marnowanie pieniędzy. Może jestem niedojebany mentalnie, czy coś takiego, nie wiem. Ja już bym wolał jakoś sensowniej zainwestować te pieniądze, a kabel od myszki przygnieść kwiatkiem w doniczce, tak jak to Tesior zasugerował :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#Efemera

*
  • ***
  • 130
  • +3/-0
  • Kamrate, hledam travku?
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 16, 2017, 22:10 »
Pół litra? xD

Mam biurko i wysuwany blacik pod mysz, spinacz się przydaje a myszka i tak na przedłużce. :D

Efemera- krótko żyjący organizm żywy.
Prawa strona, nigdy nie zasypia.
Lewa strona, nigdy się nie budzi.
^^

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Mouse Bungee
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 17, 2017, 07:07 »
A ja Wam powiem, że ja mam myszkę bez kabla już 8 rok i jest wszystko pięknie, żadnych ścin, problemów z połączeniem. Wymienię akumulatorek raz na pół miesiąca i bangla elegancko.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?