Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Xlrstats
« dnia: Marca 25, 2016, 11:11 »
Siemka, od dłuższego czasu zastanawiałem się nad xlrstatami i wpadłem na pewien pomysł.
Mianowicie jeżeli była by taka możliwość, zrobilibyśmy mini ranking. Co miesiąc zbieralibyśmy informacje o naszych graczach, i jakoś ich honorowali na forum. Za największy skill, ratio, win strike umieścilibyśmy ich nick (awatar jak będzie zarejestrowany na forum, ps nawet kolorek można by zrobić inny) na stronie głównej proto.zone. Po miesiącu reset całych statów i od nowa :) Moim zdaniem zachęciło by to wielu graczy do rywalizacji i rejestracji na forum. Co o tym sądzicie?


Ps. Sam mogę się zająć obsługa całego tego przedsięwzięcia.

Offline Farien

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2016, 12:12 »
Ja jestem za, jakieś urozmaicenie się przyda, skill, ratio, win strike, most kills itp itd, jak to na stats.proto.zone jest wyszczególnione

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2016, 13:01 »
Ten xlr jest dość dziwny. Wystarczy że nie ma cię na serwie kilka dni i lecisz po za stawkę. Będąc w 1szej 10ce nawet 3ce, czasami  i 1szy po przerwie w graniu ostatnio byłem na 96 :D wspinać się z powrotem to jakaś masakra. Kilkadziesiąt pozycji leci dość szybko ale potem to już syzyfowa praca. Praktycznie musisz być jak terminator by te parę punktów do skill'a wpadło :) Ale pomysł jest dobry :)

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2016, 14:02 »
Dlatego też przydałby się miesięczny reset żeby każdy miał szanse wyjść na szczyt :)

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2016, 14:02 »
hehe "każdy"  :o  ???  ::)
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2016, 18:06 »
Można coś takiego ogarnąć :)
A z tym spadającym skillem jak cie dlugo nie ma, to jest tak że on sam spada? czy przypadkiem to nie tak, że jak się wbije i randomy ucelują, to wtedy szybko spada?

ale fakt faktem, taki comiesięczny news z gratulacjami i kolorki, albo avatar mistrza za miesiąc ( np marzec) to spoko opcja ;)
btw może na nagrodę, Jere jakieś cukierki wysyłaj albo coś :D bo moze same kolorki nie wystarcza na wabik ;P

Offline Cinu

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2016, 18:06 »
Tak, reset xlrstats co miesiąć i będzie miodzo :D

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2016, 19:07 »
A z tym spadającym skillem jak cie dlugo nie ma, to jest tak że on sam spada? czy przypadkiem to nie tak, że jak się wbije i randomy ucelują, to wtedy szybko spada?

Po prostu wchodząc na xlrstats na mój profil bez wchodzenia na serwer mam 96 pozycje w rankingu np. po tygodniowym przestoju.

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2016, 20:08 »
Tomek, to zawsze tak jest ze skill zalezy od tego, kogo zabijasz ty i kto zabija ciebie, ale nieobecnosc na serwerze tez powoduje stopniowy spadek.
zeby odrobic trzeba grac jak terminator? a tam bzdury opowiadacie :D
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 25, 2016, 21:09 »
Kurde, nie wiem jak to faktycznie jest, ale nie chce mi sie wierzyc ze przez tydzien skill z topki spada na 90 pozycje, sam z siebie.
Terminator? chyba nie, jak jest na kim zbijac skill to szybko rośnie :P

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2016, 22:10 »
Żeby skill szybko leciał do góry musisz najwięcej cisnąć graczy z czołówki bo mając sytuację że na serwie są gracze z BOT'skillem to po drabinie wspinasz się bardzo powoli bądź wcale. A ta tygodniowa przerwa też ma wpływ na koordynację i trzeba pograć cały dzień by czujność wróciła do normy. Tak czy inaczej dziwnie to działa i nalicza punkty ::)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 26, 2016, 09:09 »
przejrzałem te statystyki to jedynie gdzie jestem pierwszy to w killach m40a3, tak że przydąlo by sięto wszystko zresetować i wskoczyć do czołówki w innych kategoriach :D

Offline Farien

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 26, 2016, 11:11 »
Najlepiej jest tak wchodze na serwer skill przypuścmy 1650, końcowe staty 40-10 a skill 1652 xd to jest beka największa

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 26, 2016, 11:11 »
dzisiaj staty 92/23 i skill z 1680 spadł do 1590 :D

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Xlrstats
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 26, 2016, 12:12 »
dzisiaj staty 92/23 i skill z 1680 spadł do 1590 :D

Są dwa wytłumaczenia.

1. Wpadło Ci bardzo dużo TK ( Team Kille ) , gdzie za jeden jest ok. - 3 pkt.
2. Grałeś z totalnymi "botami" i za ich zabijanie wpadało Ci nie więcej niż +1pkt. A gdy oni Cię zabijali to traciłeś ok. -2.5 pkt.

Więc jeśli w jednym czasie zabił Cię taki "bot" i jednocześnie wpadł TK mogłeś stracić nawet 5 pkt  :P