Offline aimbot.exe

*
  • *
  • 2
  • +0/-0
HC PROBLEM
« dnia: Listopada 06, 2016, 11:11 »
Siemka, mam owy problem w dołączeniu na Wasz server COD4 HC.
Mianowicie, gdy wejdę, niekoniecznie zdążę wybrać klasę i.. mnie wywala.
"Server odłączony..." i tym podobne.
Nieraz wchodziło normalnie i zdążyłem zauważyć na dole w lewym roku, że inni gracze mają tak samo, że ich wywala.
Czym to jest spowodowane? Chciałbym pograć na polskim serverze HC,a ten jest jedyny jaki znalazłem i najwyraźniej  najlepszy,tylko ten błąd... :)

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: HC PROBLEM
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 06, 2016, 11:11 »
Jestem na 99% pewny, że masz nieoryginalny klucz, który ktoś inny używał i dostał na nim bana.

Offline aimbot.exe

*
  • *
  • 2
  • +0/-0
Odp: HC PROBLEM
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2016, 12:12 »
To prawda - mam nieoryginalny klucz.
Ale tutaj po dołączeniu na server wyskakuje mi, że "server odłączony", a na inne jak próbowałem wejść, to "you are permanent banned from this server" - czy jakoś tak.

ps jak wspomniałem, grywałem już na tym serverze normalnie, klucze zmieniałem.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: HC PROBLEM
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2016, 12:12 »
Jest jedno wytłumaczenie - używasz klucza, który był u nas zbanowany, znajdź sobie inny klucz i powinno być w porządku, oby tylko nie był zabnowany, a jeśli chcesz mieć spokój dożywotnio to kup sobie własny klucz, koszt na allegro rzędu 10 - 15 zł.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: HC PROBLEM
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2016, 12:12 »
Jest jedno wytłumaczenie - używasz klucza, który był u nas zbanowany, znajdź sobie inny klucz i powinno być w porządku, oby tylko nie był zabnowany, a jeśli chcesz mieć spokój dożywotnio to kup sobie własny klucz, koszt na allegro rzędu 10 - 15 zł.

Potwierdzam i zamykam !  8)