Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
ban na tsie
« dnia: Marzec 05, 2017, 14:02 »
witam chcialbym zlozyc podanie o unbana na serwerze protozone promod.
ban wlepiony od przez psemoosa za ''kulture''. Problem w tym ze przeklinalem na tsie. Moim zdaniem jezeli sa wyznaczone zasady na tsie i tam lamie regulamin to dlaczego mam dostac bana na promodzie jak nie napisalem tam nawet slowa odkad wszedlem? Rozumiem ban na tsie 14 dni czy tam ile chcecie ale co ma do tego promod?
 EDIT wytlumaczylem sytuacje jeregorowi podczas tlumaczenia nie odpowiedzial i dal mi bana na 14 dni na tsie. ok rozumiem natomiast wciaz wnioskuje o ub na promodzie bo tam nie zlamalem regulaminu.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Grupa ProtoZone
Odp: ban na tsie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2017, 17:05 »
Ja wnioskuję o zlekceważenie odwołania. Jesteś czarną owcą PZ.
HC , PM czy nawet TS, są to miejsca dla graczy, którzy trzymają się regulaminu nie łamiąc go nagminnie mimo "X" ilości ostrzeżeń i drugie tyle banów za kulturę, pomijając inne Twoje wybryki na serwerach.
Nie mając wątpliwości, że wszystkie te serwery stanowią jedność i są własnością Proto. Bana bym ci dołożył jeszcze na HC o ile go już nie masz.

Obniżając poziom wypowiedzi do Twojego proszę byś ogarnął dupę i przestał pajacować bo nie potrzebnie nakręcasz spirale nienawiści wokół swojej osoby.
Tylko po co ja to piszę jak i tak do Twojej pustej głowy to nie dotrze, ewentualnie odbije się echem.
Nie pozdrawiam i wnoszę o bana także na 4um

`iw3mp.exe will never stopped working

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2017, 17:05 »
jaki jest sens bana na forum? XDD

Offline `iw3mp.exe®

*
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Grupa ProtoZone
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2017, 17:05 »
Byś i tu ludziom nie truł dupy. Ale faktycznie w twoim przypadku "sens" jest znikomy, zawsze to chwila spokoju od głupich dyskusji.

`iw3mp.exe will never stopped working

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2017, 21:09 »
SRAM NA TO

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • 153