Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
MADARA
« dnia: Października 26, 2017, 19:07 »
Cześć,

Specjalnie szukałem forum i założyłem tutaj konto aby "odwołać" się do mojego bana. Chciałbym usłyszeć jakieś sensowne wyjaśnienie admina, który mnie zbanował. Chyba, że gracze ze statystykami 5-20 nakłaniający mnie do wyłączenia domniemanego WH byli bardzo przekonujący ;)
Mógłbym zobaczyć jakiś dowód w postaci demka lub jakichś ss'ów z czerwonymi kwadratami na moim ekranie? ;) Może reszta administracji mogłaby się wypowiedzieć coś na ten temat lub jacyś stali bywalcy?
Dziwne, że grając na serwerze już długi czas nie zostałem zbanowany wcześniej mimo częstego wytykania wspomagaczy.

Pozdrawiam,

MADARA
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2017, 20:08 wysłana przez madara »

ZgONEK

*
Odp: MADARA
« Odpowiedź #1 dnia: Października 26, 2017, 20:08 »
Witam, dostałeś bana za wspomaganie celowania, początkowo obstawiałem roccata ale to raczej jakieś inne ustrojstwo, WH tam nie ma, ale ewidetnie widać jak coś na ułamek sekundy ściąga celownik na wroga po czym daje dalej swobodne rozglądanie, momentami aż blokuje kamere na wrogu, jednak nie jest to typowy aimbot, najlepiej jest to widoczne jak wybiega kilka osób, celownik nienaturalnie przeskakuje z wroga na wroga. Demka nagrałem dwa, pierwsze dość długie gdyż jest to demo które po prostu nagrywałem po wejściu na serwer, więc należy sporo przewinąć do Twojej osoby. Drugie poświęcone jedynie oskarżonemu.
#1 https://www.sendspace.com/file/ppn2ya (broadcast)
#2 https://www.sendspace.com/file/781w5j (crossfire)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: MADARA
« Odpowiedź #2 dnia: Października 27, 2017, 08:08 »
Akcja przy narożnym na crossie, jak mu typ ze światła wyszedł. Wszystko jasne, ban należny oczywiście :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #3 dnia: Października 27, 2017, 09:09 »
Witam, wrócę z pracy to obejrzę demko, chociaż nie muszę tego robic, bo jestem czysty, ale oczywiste jest to, ze nie ma szans na „wybronienie” sie przed osobami, które całe życie spędziły na HC ;)

ZgONEK

*
Odp: MADARA
« Odpowiedź #4 dnia: Października 27, 2017, 18:06 »
Madara proszę Cie z tym ujmowaniem graczom HC, drażniące jest już to wywyższanie się ludzi którzy chwilę pograli na PM i uważają się za lepszych graczy... dziecinne zachowanie po prostu, jeden woli hc inni pm, jest wybór. Ale wracając do sprawy, chcesz się wybraniać to proszę bardzo, po to istnieje ten dział, przedstaw swoją stronę, wytłumacz się, porozmawiajmy, a Administratorów proszę o wnikliwe przeanalizowanie dema.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: MADARA
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2017, 18:06 »
Akurat na tym filmiku widac idealnie w spowolnionym tempie ten nienaturalny ruch i od razu strzał.


Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #6 dnia: Października 27, 2017, 18:06 »
Nie chcę się w jakikolwiek tutaj wywyższać. Tak, grałem na promodzie, i to nie chwilę tylko ładnych parę lat (w tym 3 lany zaliczone). Niestety, ale może właśnie jestem odrobinę lepszy, bo jeżeli ktoś jest lepszy od innej osoby, to przecież nie może grać uczciwie. Niestety nic nie poradzę na to, że po prostu tak gram, że znam tę grę na wylot. Mógłbym przecież olać tę sprawę, kupić tam kiedyś nowego keya i grać pod innym nickiem, ale czy musiałbym wtedy starać się grać gorzej od innych żeby przypadkiem nie dostać bana? Bez urazy, ale nawet dobrze i sensownie nie potraficie określić jakiego haxa "używam". Także prosiłbym o spojrzenie na to trochę pod innym kątem i przeanalizowaniu mojej gry lepiej, bo ja niestety nie widzę tutaj jakiegoś roccata, aim locka, czy innych superowych wspomagaczy ;).

Pozdrawiam i miłego piąteczku życzę.

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #7 dnia: Października 27, 2017, 18:06 »
Czyli waszym zdaniem nie ma na świecie ludzi z lepszym refleksem od was? Jeżeli mam tego aim locka, to jakim cudem nie trafilem w Dubiego na schodach? Przecież taki prosty frag, no plecami był do mnie, nie ma opcji przecież żeby tego nie trafić, ale jednak. A może w trakcie biegania, strzelania i skakania wyłączam i włączam? Napisze to tak - dla graczy, którzy spędzili z tą grą wiecej niż 7 lat (jak w moim przypadku) takie fragi niestety panowie, ale są zwyczajne. Tak jak wspomniałem, będzie trudno obronić się, bo każda akcja, w której wykaże się lepszą i szybszą reakcja będzie traktowana w slow motion jako aim lock ;). Maciej pisząc, że przynajmniej 3 akcje są z nienaturalnym ruchem myszki, to moim zdaniem nie jest to żaden dowód. Każdy może tak napisać, nawet nie patrząc na moją grę. To Twoim zdaniem jaki jest naturalny ruch myszką i czy w ogóle jest taki?
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2017, 19:07 wysłana przez madara »

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: MADARA
« Odpowiedź #8 dnia: Października 27, 2017, 21:09 »
Akurat na tym filmiku widac idealnie w spowolnionym tempie ten nienaturalny ruch i od razu strzał.

Akurat na tym filmiku widac idealnie w spowolnionym tempie, ze strzal jest normalny :D jak i wiekszosc innych
ale na broadcast'cie w 8:00 demka (inaczej orientacyjnie: jakies 5 sekund po drugim poke'u zgonka) to sa jakies palpitacje reki? :D
w sumie na poczatku crossa tez jakies drgania. ale to drugie to moze byc bug demka. to na broadcast'cie na pewno nie jest bugiem

Bez urazy, ale nawet dobrze i sensownie nie potraficie określić jakiego haxa "używam".
troche prawda, oprocze reszty, bo troche spamuje bzdurami. po tych demach powiedzialbym, ze nie zna gry tak bardzo na wylot jak mysli

w sumie nie jestem pewien, co widze na tych demach, wiec wstrzymam sie od glosu
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #9 dnia: Października 27, 2017, 23:11 »
No nie porównujmy jakichś map na kiju typu broadcast do normalnych map z puli, poza tym na tym broadascie bez rewelacji grałem w porównaniu do reszty plejerow na serverze. Wracając do bugow demka, to prawda, często występują bugi na demach. Nie pisze tego jako usprawiedliwienie, ale taka jest prawda. Dobrze by było jakby więcej osob sie wypowiedziało

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #10 dnia: Października 27, 2017, 23:11 »

Bez urazy, ale nawet dobrze i sensownie nie potraficie określić jakiego haxa "używam".
troche prawda, oprocze reszty, bo troche spamuje bzdurami. po tych demach powiedzialbym, ze nie zna gry tak bardzo na wylot jak mysli
W Którym miejscu spamuje bzdurami? Prosiłbym o wyjaśnienie.

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2017, 07:07 »
Jeżeli miałbym oceniac tylko po filmiku azota, to niewinny zwykle dpi 200 i jeszcze sensitivity pewnie na 1~ I bind na weaponnext. Ale nie widząc całego demka wstrzymuje się sie od glosu

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: MADARA
« Odpowiedź #12 dnia: Października 28, 2017, 09:09 »
Nie wrzuciłem tego filmu, żeby każdy mógł po jednej akcji ocenić, tylko przedstawiam jakie są niektóre akcje na demkach. A kto chce sie wypowiedzieć, oczywiście musi obejrzeć dema i dopiero wtedy wyrazić swoje zdanie :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline madara

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2017, 10:10 »
Jeżeli miałbym oceniac tylko po filmiku azota, to niewinny zwykle dpi 200 i jeszcze sensitivity pewnie na 1~ I bind na weaponnext. Ale nie widząc całego demka wstrzymuje się sie od glosu
Tak, używam weaponnexta i mam niska czułość myszy. Osoby, które piszą, ze mam jakiegoś aim Locka bo sa dziwne reakcje, to pograjcie sobie na mniejszym sensie a nie mały ruch i kamera robi 360 ;)

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: MADARA
« Odpowiedź #14 dnia: Października 28, 2017, 12:12 »
Nie wrzuciłem tego filmu, żeby każdy mógł po jednej akcji ocenić, tylko przedstawiam jakie są niektóre akcje na demkach. A kto chce sie wypowiedzieć, oczywiście musi obejrzeć dema i dopiero wtedy wyrazić swoje zdanie :D

Chciałbym ale delegacja odcięła mnie od komputera😢😢