Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 11, 2017, 07:07 »
 
Po 1 kto Ci kazal tam wchodzic na serwer? To jest testowy serwer.
Po 2 Nie zauwazylem TK nie byl w cfg zmieniony
Po 3 Mam czas to robie. To ze Twoim calym zyciem jest cod to ok, nie znaczy ze moim.
po 4 Zawsze moge Ci przekazac wszystko i bedziesz sam zarzadzac i martwic sie jak to utrzymac :)

Twojego pierwszego punktu komentowal zbytnio nie bede, bo to nie ma sensu, ale testowy czy nie, jak widac stoi i da sie na nim grac. Poza tym staralem sie zachecac ludzi do grania na nim. Jednak, idac twoim tokiem rozumowania, mozesz napisac: "po co to robiles? Kto ci kazal?" - odp: nikt, robilem to bezinteresownie. To, ze postawiles ten serwer i robisz cokolwiek przy nim, jak tylko masz czas, jest rzecza normalna. Kazdy ma swoje obowiazki. Ja tylko ci napisalem, co jest do poprawy (w taki, a nie inny sposob). Miej to po prostu na uwadze. Na pewno to nie byl atak w twoja strone, wiec nie musisz tu wypisywac jakichs glupot, ze cod jest moim calym zyciem. Co do ostatniego punktu, przekaz :)


Ok z mila chęcią przekaze. Juz mówiłem ostatnio Silonowi :) spiszemy tylko cesję umowy na dzierazawe sprzętu i będziesz sobie zarzadzal jak tylko Ci się spodoba :)
A co do promoda to jakbyś nie zauważył to stoi tyle samo czasu co hc i dopiero sie teraz obudziles ze swoim zainteresowaniem tym serwerem jak jakies bum sie zrobilo na promoda.

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 11, 2017, 08:08 »
Po pierwsze (wskazowka - popatrz sobie na date, twojego posta):

Postawiłem od nowa serwer z promodem...poswiecilem troche czasu i udalo mi sie zrobic wlasny mod promoda :D i nie wyswietla juz ostrzezenia o wyłączonym PB
178.19.108.172:28961

A po drugie:

Ok z mila chęcią przekaze. Juz mówiłem ostatnio Silonowi :) spiszemy tylko cesję umowy na dzierazawe sprzętu i będziesz sobie zarzadzal jak tylko Ci się spodoba :)
A co do promoda to jakbyś nie zauważył to stoi tyle samo czasu co hc i dopiero sie teraz obudziles ze swoim zainteresowaniem tym serwerem jak jakies bum sie zrobilo na promoda.

Jakbys przeczytal uwaznie wszystkie moje posty w tym temacie, to bys tych pierdol, nie wypisywal. Patrzac zarowno, na twoje podejscie, jak i wypowiedzi, stwierdzam, ze absolutnie daremna jest z toba jakakolwiek dyskusja.

Edit: Jezeli ktos ci zglasza, lub podsuwa jakies uwagi, lub propozycje, odnosnie serwera, ktory postawiles, a ty mu od razu wyjezdzasz z tekstami:

"kto Ci kazal tam wchodzic na serwer? To jest testowy serwer."
"Mam czas to robie. To ze Twoim calym zyciem jest cod to ok, nie znaczy ze moim."
"Zawsze moge Ci przekazac wszystko i bedziesz sam zarzadzac i martwic sie jak to utrzymac"

..to jest mi ciebie naprawde bardzo zal. Nikt ci nic nie kaze, do niczego nie zmusza, dostajesz tutaj tylko propozycje jakiegos ulepszenia rozgrywki, mozesz z tym zrobic, co tylko uznasz za stosowne, albo nie robic nic. Wiec po co sie podniecasz i wypisujesz takie herezje? Moj ostatni post, bo widze, ze masz swoj swiat.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2017, 08:08 wysłana przez PEETER »

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Promod
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 11, 2017, 08:08 »
Ale macie problem ::) Drewnov uruchom bota jak jest możliwość, lub cokolwiek do pilnowania porządku i po temacie. Za TK, w sensie jak wyżej przykład, walić od razu tydzień urlopu, za nieumyślne TK warny.
Jak dla mnie w PM, TK jest ważne i wymaga więcej współpracy i rozwagi w meczach co przekłada się na bardziej taktyczną grę.
Że ja jakoś szczególnie za PM nie przepadam to tylko taka moja skromna sugestia :) Jak się sprawy dalej potoczą to już wasza sprawa, byle się nie kłócić o takie pierdoły ;)
I ty Peeter z całym szacunkiem, zluzuj majty ;)

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 11, 2017, 09:09 »
Po pierwsze (wskazowka - popatrz sobie na date, twojego posta):

Postawiłem od nowa serwer z promodem...poswiecilem troche czasu i udalo mi sie zrobic wlasny mod promoda :D i nie wyswietla juz ostrzezenia o wyłączonym PB
178.19.108.172:28961

No właśnie napisane od nowa, czyli serwer juz stal tylko dodałem istotna poprawke odnośnie PB.
I skoro jest dyskusja jest daremna to nie wiem po co dalej dyskutujesz.

Iw3mp bot działa od wczoraj wieczora. Staty na stronie podpiete. Echelon tez,  Tk off i dodana mapa city. Jedyne co to musze cos zrobić z echelonem bo masakrycznie dlugo sie ląduje :/

Wg mnie TK on w promodzie jest bardzo istotne, ale to tylko moja skromna opinia.

Jak możecie to wejdźcie na serwer na dosłownie minutę i wyjdzcie to nadam adminow w wolnym czasie.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2017, 09:09 wysłana przez Drewnov »

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Promod
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 11, 2017, 09:09 »
No i dobrze że bot już hula. szkoda tylko tego TK. Z drugiej strony pewnie bardzo rzadko bądź wcale na serwerze zawitam to niech sobie bezkarnie strzelają w plecy :P
Zaraz po tym jak ruszył serwer, próbowałem się połączyć ale zatrzymało się pobieranie jakiegoś pliku i dalej nie ruszyło wiec wyłączyłem grę.
Spróbuję ponownie i jak będzie taka potrzeba to będę wpadł ogarniać hołotę :)

@edit: Screen z przed sekundy. Próba wejścia na serwer :)


@edit2: Już nie aktualne, dostałem się na serwer :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2017, 09:09 wysłana przez `iw3mp.exe »

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 11, 2017, 09:09 »
No i dobrze że bot już hula. szkoda tylko tego TK. Z drugiej strony pewnie bardzo rzadko bądź wcale na serwerze zawitam to niech sobie bezkarnie strzelają w plecy :P
Zaraz po tym jak ruszył serwer, próbowałem się połączyć ale zatrzymało się pobieranie jakiegoś pliku i dalej nie ruszyło wiec wyłączyłem grę.
Spróbuję ponownie i jak będzie taka potrzeba to będę wpadł ogarniać hołotę :)

Tk jest off! Co do pobierania to zle ustawiłem fastD i dlatego zwieszalo sie przy ściąganiu.

Czekam jeszcze na Traja aż ogarnie finalkillcam i dorzucę skiny broni :)

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Promod
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 11, 2017, 10:10 »
Tk jest off!
W sensie "bezkarnie" że jak na HC :)
PS. Jak wyżej napisałem, na serwer udało się wejść i zarejestrować w B3

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 11, 2017, 10:10 »
Tk jest off!
W sensie "bezkarnie" że jak na HC :)
PS. Jak wyżej napisałem, na serwer udało się wejść i zarejestrować w B3

Dostałeś admina. Tk off czyli jest jak na hc

Do tej pory dodalem 2 adminow na promodzie:
- Iw3mp.exe
- Jeregor
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2017, 14:02 wysłana przez Drewnov »

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Promod
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 11, 2017, 14:02 »
Tk jest off!
W sensie "bezkarnie" że jak na HC :)
PS. Jak wyżej napisałem, na serwer udało się wejść i zarejestrować w B3

Dostałeś admina. Tk off czyli jest jak na hc

I moim zdaniem dobrze.. Bez sensu jest uganiać się potem za ludźmi i ich warnować/kickować za coś co można wyłączyć. FF na mixach i innych "turniejowych" grach jak najbardziej , ale na zwykłym serwie - po co ? ;)
Jak tylko wrócę do domu to potestuję ;)

Offline zero skilla

*
  • ***
  • 148
  • +0/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 11, 2017, 17:05 »
Działa to b3 na pm poprawnie? Pytam z ciekawości bo sam kiedyś walczyłem niejednokrotnie z ustawieniem b3 na tym modzie i występowały bardzo duże opóznienia na reakcje komend i trzeba było manuadmina wgrywać.

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 11, 2017, 17:05 »
Na innym serwie z promodem działa b3 bez opóźnień, więc na obecnym Protku PM pewnie też.