Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: FILM
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 05, 2016, 20:08 »
Właśnie Deadpoola skończyłem oglądać, oj Pany powiem wam, że film zacny, tylko jak VasT napisał, zbyt krótki, ale godny polecenia!
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: FILM
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 05, 2016, 20:08 »
Też widziałem Deadpool. Czego się spodziewałem to dostałem czyli, b.dobre s-fi z humorem i akcją :D Polecam ;)
W dużej mierze to zasługa Reynolds"a :)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: FILM
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 06, 2016, 00:12 »
No nie da się ukryć, że gość świetnie zagrał. A kto nie grał to polecam gierkę Deadpoola, też świetna produkcja.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: FILM
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 06, 2016, 11:11 »

@vast, też muszę nadrobić Ant Mana i Most szpiegów :) teraz czekam na Suicide Squad i Dr. Strange właśnie ;)
A Marsjanina oprócz filmu, wg mnie dobrego to polecam przeczytać książkę ;) po filmie z chęcią sięgnąłem po książke i moge polecić ;)

Ja raczej Suicide Squad opuszczę, bo nie znam w ogóle bohaterów DC Comics , nie oglądałem też żadnego filmu z nimi związanego , także dziwnie jest oglądać film , w którym nie kojarzy się żadnego "bohatera" ;p
A Dr. Strange po zwiastunach to taka Incepcja 2.0 :D Będzie ciekawie ;) Co do książek... W tej dziedzinie to u mnie jeszcze gorzej niż z filmami  :-\ Np. dalej nie przeczytałem Silmarillion ( 2 rozdziały mi zostały )  :-\ 

@xAZOTx, polecam się na przyszłość  8)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2016, 11:11 wysłana przez VasT »

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: FILM
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 04, 2016, 00:12 »
PG.Tomek, http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+%28polski%2C+napisy%29-41265

Pierwsza część była bardzo dobra , do drugiej podchodziłem z dystansem , ale ten zwiastun pokazuje , że chyba muszę zmienić zdanie , bo dwójka może być lepsza niż jedynka :O

PS. Pierwszy komentarz pozamiatał :D ( na filmwebie )

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: FILM
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 17, 2016, 12:12 »
Wybaczcie , za 3 posty pod rząd , ale jakoś nie kwapicie się od odpowiedzi , akurat w tym wątku ;p
Wczoraj ( a właściwie dzisiaj w nocy ) byłem na seansie " Rogue One - Łotr 1"  wraz z znajomymi ;) Chyba każdy wyszedł z kina zadowolony i niech to będzie najlepsza recenzja na to , że wszyscy fani ( mniejsi bądź więksi SW ) powinni się do kina wybrać ;) Jeśli ktoś się zawiódł na "Przebudzeniu mocy" ( bo ich argumentem jest to, że film był "kopią" Nowej Nadziei ) może przekona ich ta "Gwiezdna historia" ;) Nie nudziłem się , nie przysypiałem 8) Końcówka zacna <y> Jest Dark Vader, trochę się tam dzieję :D
Jednym słowem - > "HOPE!"

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: FILM
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 17, 2016, 19:07 »
Filmy filmami a ja polecę seriale produkcji HBO i Canal+"Pakt" "Belfer""Wataha"  gorąco polecam.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: FILM
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 17, 2016, 21:09 »
Filmy filmami a ja polecę seriale produkcji HBO i Canal+"Pakt" "Belfer""Wataha"  gorąco polecam.

Dzięki ;) Nie dawno skończyłem "Grę o Tron" , a Westworld jakoś mnie nie przekonał ( klimatem głównie ) , więc przydałoby się coś nowego zacząć :)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: FILM
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 18, 2016, 01:01 »
Jeśli chodzi o seriale, to dla mnie jest sporo dobrych tasiemców np. Synowie Anarchii, świetny serial o gangu motocyklowym. Prison Break, to chyba każdy zna. Utopia, dobry serial z dziwnym klimatem. Breaking Bad, o nauczycielu chemii produkującym metamfetaminę, żeby zarobić na leczenie. Vikings, chyba nie muszę mówić o czym :D

Kumpel mi polecał Stranger Things i Westland, ale jakoś nie mogę się do nich zabrać.
Ma ktoś coś jeszcze wartego uwagi?
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: FILM
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 18, 2016, 13:01 »
Belfer i Pakt czeka na swoją kolej. Wataha bardzo fajna, ponoć ma być kontynuacja.

Teraz katuje Lostów, ponownie. już 4 sezon zacząłęm :D Jeden z najlepszych seriali wg mnie ;) od niego i Prison Breakea zacząłem gdzeiś na necie wyszukiwać odcinków :P

Azot, jeszcze sporo osób polecało mi Westworld i ten polityczny House of Cards. Gdzieś jescze czytałem, że Black Mirror nieźle wciąga, a jest mało odcinków

Offline PZ#Efemera

*
  • ***
  • 130
  • +3/-0
  • Kamrate, hledam travku?
Odp: FILM
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 18, 2016, 14:02 »
Black Mirror, jak najbardziej. Dosyć psychologiczny, konsekwencje wyborów itp. Od siebie polecam Cztery Pokoje i Grand Budapest Hotel, tematyka hotel, boj hotelowy. Również skomplikowane i zwariowane historie. :)
Efemera- krótko żyjący organizm żywy.
Prawa strona, nigdy nie zasypia.
Lewa strona, nigdy się nie budzi.
^^

Offline Lisu

*
  • ***
  • 101
  • +0/-0
Odp: FILM
« Odpowiedź #56 dnia: Października 05, 2017, 15:03 »
Cztery pokoje klasyk. Najlepszy i tk miał Tarantino :p A ja wam mogę polecić "Dzikie historie" :)
"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy strzelają do ciebie bez rezultatu."

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: FILM
« Odpowiedź #57 dnia: Października 05, 2017, 22:10 »
Toś Lisu odświeżył temat teraz, prawie sprzed roku :D Ja ze swojej strony moge rzucić Pare dobrych filmów :D
-Pulp Fiction
-Django Unchained
-Hateful Eight
-Goodfelas
-Czas apokalipsy, tylko sporo trzeba czasu bo w wersji reżyserskiej trwa cos koło trzech godzin :D
-Inglorious Bastards
-Full Metal Jacket
-Deadpool
-Hardcore Henry, film w całości nakręcony z perspektywy pierwszej osoby, ciekawa sprawa
-House of 1000 corpses
- Devils rejects
I chyba starczy na razie :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline Lisu

*
  • ***
  • 101
  • +0/-0
Odp: FILM
« Odpowiedź #58 dnia: Października 06, 2017, 10:10 »
Fakt xD wyskoczyło mi, że są jakieś nowe wątki w temacie o.O a nie popatrzyłem na daty :D my bad
"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy strzelają do ciebie bez rezultatu."

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: FILM
« Odpowiedź #59 dnia: Października 06, 2017, 11:11 »
A tam, przynajmniej temat do żywych wrócił :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?