ZgONEK

*
sB Vanilia
« dnia: Września 26, 2017, 21:09 »
Widywałem typa co jakiś czas na serwie więc podejrzewam że się odwoła, więc jak by mnie nie było odeślijcie go do tego dema. https://www.sendspace.com/file/6om51t

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #1 dnia: Września 26, 2017, 22:10 »
Faktem fakt jest to iż słusznie dostałem bana ponieważ zabiłem z elevatora aczkolwiek dało się wejść na owy glitch normalnym skokiem z budynku na srodku mapy na palmę a następnie na budynek obok, zrobiłem tak gdyż irytowało mnie to że ciągle byłem zabijany przez kamperów, owszem wiem że nie jest to zgodnie z regulaminem i wiem również że nie jest to żadne wytłumaczenie ale proszę nie pisać w temacie bana ''hax'' bo żadnych cheatów nie używam ani używać nie będę, nie wiem coś ty tam wyczaił czy aimbota czy wallhacka czy jakieś inne gówno aczkolwiek bana przyjmuje bez żadnego gadania bo jest on słuszny, ale prosił bym tylko o zmienienie tytułu na ''zabijanie z elevatora'' gdyż czuje się urażony gdy ktoś mnie wyzywa od cheaterów ciągle a takowej sytuacjii nie ma i nie będzie, oczyiwscie o zmiane tytulu prosze bez kolejnego dnia przedluzania, lubie serverek i ciezko bedzie nie popykac 2weeksy ;) a skany jeżeli chodzi o to to chyba stażysta nie długi w coda że nie wie gdzie są jakie skany i to w dodatku na hc, z fartem ;)

ZgONEK

*
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #2 dnia: Września 27, 2017, 00:12 »
Ban jest za WH, tylko sie zastanawiam czy samo wh czy również roccat.

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #3 dnia: Września 27, 2017, 11:11 »
Mi to sie wydaje ze za wh roccata fly hacka speed hacka no recoila i inne rozne rzeczy :D

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2017, 19:07 »
Kilka przypałowych akcji się znajdzie, tak. Pozbawione wszelkiego uzasadnienia również. Jednak inne wyglądają jakoś normalnie.......

Także dla mnie nic tu nie ma :o

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #5 dnia: Września 27, 2017, 19:07 »
Każdy ma inny punkt widzenia, jeszcze przedkilka laty gdzie lany były bardziej znane niż teraz i to było coś mieć swoją grupę każdy grał identycznie, skany na czuja lecenie na najczestrze spoty kamperów to była norma, teraz zabijesz jakiegoś łaka i admin spruje się że lecisz na wh, dziwi mnie to bardzo bo gra wiele osób identycznie a tylko iwlacznie ja dostałem bana za ''wh'' a podobnie gra low/sobiech/peeter i kilka innych osób których nicków nie pamiętam, mówie o tych dobrych świrkach których kojarze, dno i wodorosty :))

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #6 dnia: Września 27, 2017, 19:07 »
Powiedzialbym, ze to demo mocno smierdzi ale dowodow jest jeszcze za malo
Powiedzialbym, ze moja pierwsza smierc na ponizszym demku smierdzi jak skurwesyn (polecam obejrzec ja w zwolnionym tempie zeby ktos nie mial watpliwosci dlaczego)
ale po jednej akcji sie nie banuje
https://www.sendspace.com/file/cef4z5

Ale powiedzialbym rozniez, ze te dwa dema razem wystarcza, zebym mial pewnosc.

w roli scislosci.
ewidentnie widzi ludzi, ktorych widziec nie ma prawa. nie wydaje mi sie jednak, zeby to bylo wh. bardziej mi to wyglada na zmodyfikowane modele.
tak czy siak, napewno widzi to czego nie powinien > mamy wiec tzw "vision assistance" > mamy wiec haxy.
takze lap tam bana i pozdrawiam

jakby ktos nie widzial wgl o czym mowie to oprocz killcama z mojego dema niech sie przypatrzy na demie zgonka na 2:35 jak jedzie po gosciu przez blache, a potem idealnie preaimuje dwoch gosci za murem, gdzie przy odswiezaniu uav nie dostaje plynnie pozycji zeby byc wstanie znac obie szerokosci; oraz 3:50 jak ma celownik na typie w oknie a flickuje do typa ktorego nie widzi
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #7 dnia: Września 28, 2017, 16:04 »
Wszyscy dobrze wiemy, że vanilia był już kiedyś banowany za haxy. Widziałem demka i muszę się zgodzić z Tendo w 100%. Także ban jak najbardziej słuszny :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline jacunio3

*
  • ***
  • 85
  • +0/-0
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #8 dnia: Września 29, 2017, 19:07 »
Banować haxów  :P

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #9 dnia: Października 01, 2017, 16:04 »
podobnie gra low/sobiech/peeter i kilka innych osób których nicków nie pamiętam, mówie o tych dobrych świrkach których kojarze, dno i wodorosty :))

Vanilia.. w gwoli scislosci, faktycznie uzywalem ostatnio nicku "low", lecz nie myl mnie z sobiechem, ktory na pewno nie gra podobnie do mnie. Znamy sie osobiscie, mamy tego samego dostawce internetu, ta sama lokalizacje, nic poza tym :). Co do demka, nie widzialem, aczkolwiek zobacze za chwile, tak z wlasnej ciekawosci. A na koniec rada: bron sie, jezeli naprawde jestes czysty, jesli faktycznie nic nie masz "za uszami". Pozdro
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2017, 16:04 wysłana przez PEETER »

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #10 dnia: Października 04, 2017, 21:09 »
Nic nie mam ale nie będe się spinał z niskiego poziomu rankami AD którzy nie potrafią rozpoznać wallhackera tudzież jakiegoś innego cheatera od dobrego gracza, wyjazdy z tekstami typu zobacz cos w slowmotion to smiech na sali bo call of duty ma prawo dzialac tylko na timescale mniejszym niż 1 prawidłowo na mapach z sv_cheats, a nie na demie, zawsze jest jakieś opóznienie na tych ''nagraniach'' poczekam cierpliwie do zejścia bana i bede nagrywał wszystkie dema z własnej perspektywy bo niestety bądz staty nie mam tak dobrego komputera by nagrywać wszystkie moje ''gameplaye'' przy użyciu jakiś frapsów itp, a co do tego co porownalem ciebie do sobiecha itp to chodzilo mi o  to że strzelacie w te same spoty, w których ludzi mozna zabijac ciagle, a nie o to ze lecicie na cheatach. :) pzdr świr

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #11 dnia: Października 05, 2017, 18:06 »
Jak dla mnie ban za free ;) By najmniej ja nic nadzwyczajnego na nagraniach nie widzę.

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #12 dnia: Października 05, 2017, 21:09 »
iw3mp tłumacz tłumacz, i tak znajdzie się znawca codziara który odpala nagrania w timescalu na demach i widzi jakieś dzikie aimboty, wallhacki i cheaty innego rodzaju, jedyne za co slusznie zasluzylem na bana to kill z elevatora.. :)

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #13 dnia: Października 05, 2017, 22:10 »
Jak dla mnie ban za free ;) By najmniej ja nic nadzwyczajnego na nagraniach nie widzę.

Dokladnie tak jak napisal iw3mp.. co prawda dwie sytuacje na tych demkach sa "dziwne" w wykonaniu Vanilii, ale uwage nalezy zwrocic na caloksztalt. W przypadku wspomagaczy, tych podejrzanych akcji byloby zdecydowanie wiecej, co daloby twardy dowod.. jednak, procz dwoch wyzej wymienionych, reszta dema niczym sie nie wyroznia. Ot taka ocena stalego gracza protozone. Pozdro.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #14 dnia: Października 05, 2017, 22:10 »
jedyne za co slusznie zasluzylem na bana to kill z elevatora.. :)
Ale wątek odnośnie WH wiec moim zdaniem !b się nie należy. Nie takie krzywe akcje widziałem i schodziłem na widza. Czekając aż coś konkretnego gość wywinie, zapomni się na chwile, strzeli jakiś perfidny skan po paru minutach wracałem do gry przekonując się, że nie mam odczynienia z nowicjuszem i na sporadyczne "dziwne" akcje patrzę z przymrużeniem oka. Oczywiście cały czas czujny.


Proponuję przegłosować tego bana. Każdy kto zobaczył demo napisze !tb albo !ub i sugerować się tylko dowodem podanym w wątku. Nie przykrym wspomnieniem, że w/w gracz pewnego razu pojechał z nim jak z furą gnoju ::)
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2017, 23:11 wysłana przez `iw3mp.exe »