Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« dnia: Kwietnia 22, 2018, 22:10 »
Nick oskarżonego: Zoom-Zuum
Podejrzenie: Niepełny brak odrzutu, lekko widoczny aczkolwiek nie jest to standardowy recoil.
AimAssist, zdarzało się że strzelał 5m od przeciwnika a przeciwnik jednak dostawał obrażenia i ginął.
WallHack, Nasz przyjaciel z Kazachstanu ma bardzo czuły instynkt gracza i dokładnie wie za którą ścianą i w którym momencie przeciwnik wychyli się na wprost niego.

Cóż moja subiektywna ocena wygląda tak, polecam zrobić rekrutacje na jakiś normalnych administratorów którzy rzeczywiście mają pojęcie o tej  grze i potrafią wychwycić cheatera a nie banować niewinnego gracza "lepszego sortu" nieżeli dawać koronę totalnym lajkom którzy nie poznają cheatera od czystego gracza. Cóż przyjaciel na załączonym demie myślę że jest prosty do zweryfikowania, Mimo iż jak na cheatera to nie pokazuje klasy ponieważ ma on KD równe 14k/13k powinien zostać zbanowany, Cóż niewidomy moim zdaniem by zauważył że jest coś nie halo w jego grze jak i w movemencie, ciągłe celowanie przez sciany i budynki zostawia wiele do życzenia, norecoil i aimassist towarzyszący owemu koledze z tego co wiem również nie jest seryjnym wyposażeniem Call of Duty 4 Modern Warfare - Multiplayer.  ::)

Jezeli jest taka możliwość to proszę o jak najszybszą interwencję "czerwonych" w temacie samej administracjii jak i podejrzanego, nie psujmy sobie gry. Niektórzy grają w tą świetną grę aby zabić nudę po szkole, pracy, robotach domowych. Szanujmy swój i czyjś czas i bądzmy uczciwi. Pozdrawiam serwerowy ulubieniec administracji vanilia  ;)

Oto i demo: https://www67.zippyshare.com/v/LOxfyaX1/file.html

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 23, 2018, 19:07 »
Zbanowany przez Klexa.

Offline Wandal

*
  • ***
  • 13
  • +0/-0
  • Uwielbiam trójkąty :) Weekend ja i gorzała :)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 23, 2018, 19:07 »
Szczerze to można się by przyczepić do kilku akcji ale jak dla mnie to nie przekonywuje mnie to demko ;)

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 23, 2018, 21:09 »
Dzięki za dosyć szybką interwencję, co do @Wandal. Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć jakim ciebie to demo nie przekonywuje ale cóż, jest człowiek i człowiek. Moim zdaniem ślepy by zauważył a na pewno ktoś kto w CoD'a ma staż przynajmniej rok czy dwa by wiedział że coś tu jest nie halo. =)

Miłego dnia czy wieczoru, zależnie od tego o jakiej porze dnia to czytacie, 5. :)

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 23, 2018, 23:11 »
Movment mówi wszystko o graczu, ten jest po 2 tygodniach gry w która mu za bardzo nie szło, więc sie odpalił. Połączenie jego bezmyslnego rushowania środkiem, nie sprawdzenia Ani jednej miejscowki z pewnością gdzie jest dany przeciwnik daje tylko jeden wynik wh gj

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 24, 2018, 13:01 »
hax zglasza innego haxa, i jeszcze piszemu mu "gj"
no ze tak to ujme
...
...
...
...
 ;D
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 24, 2018, 13:01 »
hax zglasza innego haxa, i jeszcze piszemu mu "gj"
no ze tak to ujme
...
...
...
...
 ;D

Racje ma chłop, polać mu!
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 24, 2018, 14:02 »
Co do vanili to było 50/50 głosów za i przeciw banowaniem więc Ban tylko za elevatory co ciężko nazwać cheatami. Nie wiem też dlaczego dostaje regularnie bany zaraz jak sie zaloguje, gdy nie było jednogłośnie stwierdzone że cheater
PS. To samo przerabialiśmy z PEETEREM
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2018, 14:02 wysłana przez PZ#Jeregor »

Offline Klex

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
  • Kto prowadzi ? Pan Klex jasna sprawa ;)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 24, 2018, 14:02 »
Siema.
Ja dałem bana więc i ja zajmę głos.
Mam nagrane demka tego delikwenta.( Wrzucę wieczorem )
Ewidentnie WH.
Wandziu nie jednego wychwycilismy i dobrze wiesz że jak bym nie był pewny na 100% to bym nie dał mu bana tylko wrzucił demko do rozpatrzenia.
I w woli ścisłości... dostal bana za nim przeczytalem post vanila... takze nie sugierowalem sie jego spostrzezeniami.

Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 24, 2018, 14:02 »
@Klex Z niecierpliwością czekam na to demko =)

Offline Wandal

*
  • ***
  • 13
  • +0/-0
  • Uwielbiam trójkąty :) Weekend ja i gorzała :)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 24, 2018, 20:08 »
Siema.
Ja dałem bana więc i ja zajmę głos.
Mam nagrane demka tego delikwenta.( Wrzucę wieczorem )
Ewidentnie WH.
Wandziu nie jednego wychwycilismy i dobrze wiesz że jak bym nie był pewny na 100% to bym nie dał mu bana tylko wrzucił demko do rozpatrzenia.
I w woli ścisłości... dostal bana za nim przeczytalem post vanila... takze nie sugierowalem sie jego spostrzezeniami.
Kleksiu dokładnie ale mnie nie przekonywuje to demko wrzucone przez Vanille bo nagrywane z widza a tam nie wiesz czy ktos ma uav czy nie. Demko nagrywa sie z teamu w którym podejrzany gracz się znajduje ponieważ nawet jak masz zakłucenia to po odrodzeniu uav tez cie pokaże na radarze przez chwile i to nie jest Crash że musisz domyslac sie czy ktos jest na parterze, pietrze czy na dachu i wcale nie myślcie że kogoś bronię bo jak haks to do pieca z nim.

Offline Klex

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
  • Kto prowadzi ? Pan Klex jasna sprawa ;)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 24, 2018, 20:08 »
Wrzucam gwóźdź do trumny tego delikwenta...od wejscia do samego bana koleś miał kilkanaście takich akcji.
Gdy wychodziłem na specta przestawała mu iść.
Troszkę nie potrzebnie zmieniałem broń podczas tej akcji ale na killcamie ewidentnie mnie nie słyszał ... jeszcze heli zagłuszało wszystko...
Zresztą skąd by wiedział że akurat schody ?


Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 24, 2018, 20:08 »
Wandal to nie wiem, co ty widzisz, dla mnie hax jak nic.

Vanilia. To, że w danym momencie nie było administracji, nie powinno być źródłem pretensji, gdyż każdy z nas ma życie(chyba). Jak adminów nie ma, zawsze pozostaje nagrać demo(co też uczyniłeś).
Jeśli chodzi o zasadność twojego bana, to zdania są podzielone na ten temat, co wyjaśnił Jeregor, tak więc dobrze by było, gdyby reszta się wypowiedziała w kwestii demek. O ile ktoś je jeszcze posiada.

Offline Wandal

*
  • ***
  • 13
  • +0/-0
  • Uwielbiam trójkąty :) Weekend ja i gorzała :)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 24, 2018, 21:09 »
Tu widać właśnie ewidentnie że celuje po ścianie i wie że tu wyjdziesz a na tym pierwszym napisałem że do kilku akcji można się doczepić ale w większości to strasznie lamił.
LittlePip "Wandal to nie wiem, co ty widzisz, dla mnie hax jak nic."
Szczerze to jak oglądam twoje killcamy to u ciebie widzę więcej i NIE oskarżam cię tylko wypowiadam się na temat demka bo skoro mam tu dostęp to chyba mam takie prawo ;)
Pozdro 600

Offline Klex

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
  • Kto prowadzi ? Pan Klex jasna sprawa ;)
Odp: Zoom-Zuum [ Nie pełny no-recoil / AimAssist / WallHack ]
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 24, 2018, 21:09 »
Na tym z YT słabo to widać ...  :P