Offline MaTT

*
  • *
  • 17
  • +0/-0
Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« dnia: Marca 07, 2016, 18:06 »
Ostatnio na serwerze rozgorzała dyskusja odnośnie braku trybu SD. Duża część graczy narzeka na brak tego trybu, część z obecnych adminów również wyraziła dezaprobatę z powodu powyższego faktu. Moja propozycja: wprowadzić tryb SD raz na 3 mapy. Czekam na opinie osób decyzyjnych i pozostałych graczy.

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2016, 19:07 »
sam faktycznie czasem zagralbym sd ale to co mi sie widzi to jedno, a to co wiekszosc chce grac to drugie, a wiekszosc nawet nie odwiedza forum.
moim zdaniem jesli juz to moze co 4/5 mape poznaby dodac takie urozmaicenie, albo zostac przy tym co jest - czyli zmieniac na sd w razie aprobaty serwera
dlatego tez nie glosuje bo zadna odp nie pasuje ;p
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2016, 19:07 »
No właśnie Tendo, to co większość chce grać to na pewno właśnie SD na przemian z TDM, sam jestes zwolennikiem takiej rotacji a wstrzymujesz sie od głosu? Bez sensu...

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2016, 19:07 »
dobra racja, jako ze to glosowanie polega na moich personalnych odczuciach to faktycznie, zostawiam glos za sd.
wiekszosc, prawda wiekszosc z tych co sie nie wypowiadaja chce tak, ale ci wypowiadajacy sie stanowia mniejszosc, to tez nie wiadomo co bedzie lepsze dla serwera :/
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 19:07 wysłana przez Tendo »
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2016, 19:07 »
Zawsze można promoda przerobić na zwykły SD. Ja lubi sobie od czasu do czasu pyknąć SD, ale jak był parę razy graliśmy to zawsze trafił się jakiś mało rozgarnięty co nie rozumie o co chodzi. Moje zdanie jest takie aby raz na parę map 1 SD.
Czy to wypali, zawsze można na próbę przez 2 tyg sprawdzić czy przybędzie graczy może ubędzie lub frekwencja pozostanie taka sama.

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 07, 2016, 22:10 »
Pykam na tak, choć jestem zielony prawdę mówiąc w sd.. grałem raptem parę razy, ale zawsze to jakieś urozmaicenie, zwłaszcza, że mapy już oklepane przez większość. No i czegoś nowego można zaznać, się nauczyć.. chyba, że będą wyzywać od mało kumatych i się odechce ;>
Semper fidelis.

Offline szeryf

*
  • *
  • 9
  • +0/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 08, 2016, 07:07 »
Moim zdaniem należy wrzucić rotacje którą zaproponował bodajże first nie pamiętam już, no ale już się wszystkim nudzi ciągłe tdm ile można? Co 3 może 4 mapy walnąć dobre sd na konkretnej mapie (takiej której nie zakończy dobra garść skanów i dobrze rzuconych granatów) i myślę że ludzie będą zadowoleni a tym co nie pasi przecierpią taką sytuację :) 

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2016, 12:12 »
Pierw, proponuje wywalic, z rotacji overgrown'a, pipeline i chinatown'a. Bo pierwsze pytanie, jakie sie pojawi, w momencie gdy jedna z tych map sie zaladuje, brzmi: "czy zmieniamy mape na inna? Kto za, kto przeciw?". Jezeli osiem osob wczoraj, glosowalo "za" zmiana overa, na bodaj 16 osob obecnych na serwerze, to chyba jest tu cos nie tak. Dwie, osoby dadza znak przeciw, a reszta, albo nie zna polskiego, albo nie skupia w ogole uwagi na tym co jest napisane na czacie. Juz nie wspominam o fakcie, ze ludzie podczas trwania tych map, czesto wola przesiedziec na widzu, albo po prostu wyjsc.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 08, 2016, 12:12 »
Pierw, proponuje wywalic, z rotacji overgrown'a, pipeline i chinatown'a. Bo pierwsze pytanie, jakie sie pojawi, w momencie gdy jedna z tych map sie zaladuje, brzmi: "czy zmieniamy mape na inna? Kto za, kto przeciw?". Jezeli osiem osob wczoraj, glosowalo "za" zmiana overa, na bodaj 16 osob obecnych na serwerze, to chyba jest tu cos nie tak. Dwie, osoby dadza znak przeciw, a reszta, albo nie zna polskiego, albo nie skupia w ogole uwagi na tym co jest napisane na czacie. Juz nie wspominam o fakcie, ze ludzie podczas trwania tych map, czesto wola przesiedziec na widzu, albo po prostu wyjsc.

Zgodzę się co do Overgrown, ale tamte 2 mapy raczej powinny zostać.
Co do samej ankiety oczywiście Za.

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 08, 2016, 14:02 »
no to robta ankiete.
Co do overka to ja zawsze lubie tę mapę. Można przykampić, sniperką w koncu pograć. i dawno w mojej obecności nie było shitstormu o zmiane tej mapy, o ile byłą kiedyś. Fakt, nie jestem cały czas.
Ale z drugiej strony, w sumie można by grać tylko crasha i backlota. Też rozwiązanie.

Temat map wałkowany wiele razy, nigdy nie zdarzy się sytuacja, że wszsytkim (tutaj w sumie trzeba powiedzieć - adminom- bo to my się tu głównie udzielamy na forum niestety) wszystkie mapy będą odpowiadać. Znajdzie się na pewno osoba, która z chęcią pograła by blocka, czy innego farma. Przykład posta wyżej - idealnie mówi o tym. "Wywalcie 3 mapy" - " a nie, może jedną. Bo ja ją lubie. Wywalcie tamtą" - "tej nie, bo ja ją lubie" - i w koło Macieju.
Tak samo z usuwaniem map, na chine czy showdowna tyle narzekań było, ale dalej jest, i o dziwno ludzie grają. Podobnie jak z overem, kiedy parę dni temu przy mnie było tam na oko 16 osob i zero żalu. Może tak trafiłem.
Swoją drogą, pamiętam jak kiedyś wet work był w rotacji. Przyjemna kilkunastominutowa przerwa na godzinnego grania, akurat na posiłek czy #tympodobniej. I zero płaczu.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2016, 14:02 wysłana przez PG.Tomek »

Offline MaTT

*
  • *
  • 17
  • +0/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 08, 2016, 15:03 »
no to robta ankiete.

Jest, na samej górze tego wątku :D
W ogóle nie rozumiem tego płaczu o Ovegrown czy Chinatown. Mapy jak mapy, zawsze to jakieś urozmaicenie od ciągłego grania Crash, Backlot, Vacant. To tylko TDM, pomijając Shipment i Wet Work prawie wszystkie mapy nadają się do tego trybu. Co innego tryb SD, tu mapy mają duże znaczenie bo są takie, które kompletnie nie nadają. I o wprowadzeniu tego trybu jest ten wątek, więc trzymajcie się tematu :P
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2016, 15:03 wysłana przez MaTT »

Offline Cinu

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 09, 2016, 14:02 »
Witam.
Jestem za SD, urozmaici to grę na serwerze.
Można zrobić ankietę na jakich mapach powinien być grany ten tryb.

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 09, 2016, 17:05 »
Widać jaki % ludzi z tych 21 na razie oddanych głosów jest zdecydowanie za SD. Proporcjonalnie do większej ilości głosów ta tendencja się mocno nie zmieni ale poczekajmy jeszcze z werdyktem :) Drewnov jak na SB napisałem czekamy do 100 głosów to była tylko ironia ale jeśli robimy ankiete to może jako HA zdecyduj od ilu głosów według Ciebie może być ona obiektywna.
Co do map w trybie SD. Dałem propozycje rotacji z trybem SD na najbardziej grywalnych mapach.

http://proto.zone/index.php?topic=40.30#forum

poZdro

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 09, 2016, 18:06 »
Over jest git i ma zostać  :D

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Wprowadzenie do rotacji trybu SD
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 09, 2016, 19:07 »
Over jest git i ma zostać  :D
like! :P ankieta wisi od 7 marca, większość aktywnych userów się wypowiedziała. Wg mnie, dla jasności można zbierać głosy np do końca tygodnia czy coś koło tego i wtedy będzie wiadomo. Choć tendencja myślę, że się utrzyma