Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 22, 2016, 23:11 »
Proponuje wyłączyć Promod, ustawić HC / only SD, a na tym zostawić sam TDM i będzie git. Ludzie chcący zagrać SD odeśle się na tamten a reszta bawi się na HC/TDM.

Nie przejdzie to. Sprobujcie chociaz na ten jeden tydzien ustawic tdma, na promodzie, bede na nim siedzial, zobaczymy jaki bedzie efekt.

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 23, 2016, 00:12 »
nie ma tyle ludzi zeby dalo sie grac na dwoch serwerach, dobrze ze na jednym jest z kim grac
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 23, 2016, 04:04 »
Dokładnie nie ma tylu chętnych na dwa serwery, zresztą większość z graczy to zwolennicy HC i jakoś nie widać kogokolwiek na promodzie.
Drugi serwer jak dla mnie może nie istnieć, na HC trzeba uaktualnić rotacje i będzie git :)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 23, 2016, 16:04 »
już było tak że stał tdm i sd i na na tym drugim nikt nie grał ;p jak jest rotacja tdm/sd to jest o wiele lepiej

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 23, 2016, 20:08 »
Tylko trzeba tę nową rotację wrzucić w końcu na serwer ;)

Offline Denta

*
  • ***
  • 30
  • +0/-0
  • "Tyle mamy władzy, ile wiedzy"
    • Mój kanał na You Tube
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 23, 2016, 20:08 »
Ja jestem jak najbardziej za pomysłem na jednym serwie SAM TDM, bo jak widzę SD HC to mnie krew zalewa i wychodzę, a na drugim to już wedle uznania, PRO MOD TDM/SD czy tam HC SD, łarewer. Ale pytanie, czemu nie ma na serwerze mapy Bloc? Mapy Bog? (Chyba, że nie widziałem). Jest jakiś pojebany Chinatown a nie ma nawet Wet Work, co to za porządki xd? Nawet Downpour nie widuję...
"(...) Ale któż może wątpić, (...) że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli to myśli; jeśli wątpi, to wie iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, i iż nie należy twierdzić."

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Ktore mapki usuwamy z rotacji (mozliwosc wyboru dwoch map)?
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 24, 2016, 00:12 »
Było.pl

Wg ustaleń Administracji, ma być wprowadzona nowa rotacja, wcześniej już ustalona i w miarę zatwierdzona. Proponowany jest Ambush i jest tam miejsce dla właśnie Bloca oraz pojebanego Chinatowna, gdyż jest mniej pojebany niż choćby WetWork, czy Bog (choć tu, bez heli mogłoby być nawet grywalne).

A co do kwestii serwerów, wydaje mi się że osobne SD i TDM mogłoby działać, gdyby było aż takie zapotrzebowanie. A kiedy mieliśmy full? I na przykład full serwer wychodzi na SD bądź prosi o SD ? Mierzmy siły na zamiary. Trzeba ogarnąć, wrzucić nową rotację FTF, gdzie będzie niby więcej SD, a potem się zobaczy. Jak pyknie to dobrze, jak nie pyknie, to będzie trzeba zmienić na mniejszą ilość SD, i wtedy pomysł z osobnym serwem pod SD może zadziała. Btw kończąc, (odkąd staram się pisać magisterkę, to się rozpisuje... :P) co złego jest w SD na HC? Przynajmniej są ludzie do gry, a na osobnym serwie, z naszych uśrednionych ~15-20 osób podzieliłoby się na 2 serwy i byłoby biednawo