Offline Pihszou

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Pacht 1.6
« dnia: Października 30, 2015, 12:12 »
http://zapodaj.net/6f85062d001ea.jpg.html
Przy instalacji pacha 1.6 wyskakuje mi cos takiego. Mial ktos podobny problem ?

ZgONEK

*
Odp: Pacht 1.6
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2015, 01:01 »
Ja jebie XP :). Nie, nie miałem, nawet nie wiem o chuj chodzi, pobierz na nowo ten plik i sprawdź czy coś to da xD, może plik uszkodzony, jak nie, to problem z windowsem, a jak problem z Windowsem to prędzej Ci google pomoże niż my, ale ja bym najpierw doinstalował jakieś netframeworki i biblioteki c++, nawet dx9, cało z folderu suportowego calla. kolejna sprawa, jeżeli masz zainstalowanego calla bez update, ale robiłeś formata, to patch może nie widzieć gry do update, wiec trza reinstal i wtedy patch, tak aby gra sie znalazla w rejestrze, bo wątpię że będziesz ręcznie gre dopisywać w rejestr ,aby zainstalować patcha xD, (w battlefiled 3 i 4 tak kurwa trzeba, jebana rasa... Albo pobieraj te naście GB z origin....) ostatnia rada, pobierz wind 7, nawet pirata, ale 7.

Offline Pihszou

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Odp: Pacht 1.6
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2015, 08:08 »
Ja tam nie narzekam na XP, na ten moj komputer idealny. kiedys mialem 7 i pamietam ze byl odczuwalnie wolniejszy  ogl i w grach. Od google zaczalem i nie widzialem tego samego problemu nigdzie ale w innych problemach tez radzili przeinstalowac gre i wyczyscic rejestr. To przeinstalowalem gre, rejester clnerem wyczyscilem, chuja pomoglo. Najwyzej bede probowac.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Pacht 1.6
« Odpowiedź #3 dnia: Października 31, 2015, 11:11 »
Proszę się odczepić od XP ! Najlepszy system ever :< Sam dalej używam na swoim kompie.. Myślałem że pozostałem jedynym tutaj z tym system, a tu proszę miłe zaskoczenie :D
Co do błędu , nigdy się z czymś takim nie spotkałem , więc nie jestem w stanie pomóc