Offline PaweL

*
  • *
  • 18
  • +1/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #15 dnia: Września 03, 2016, 08:08 »
Miejmy nadzieję, że większość ludzi będzie biegać za paką, i że na HQ nie będa wychodzic po zabiciu i czekaniu na następną rundę.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #16 dnia: Września 03, 2016, 09:09 »
Ja bym żadnych dodatkowych trybów nie wrzucał i został przy TDM/SD [HC] Odkąd tu gram nie spotkałem się na serwerze z propozycją zmiany trybu. Jeden wyjątek wczoraj od jakiegoś typa. Ale raz na rok jak ktoś zapyta, to nie przemawia to za bardzo za tym aby taki sabotaż czy hq wstawiać do rotacji.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #17 dnia: Września 03, 2016, 12:12 »
Tryb sabotaż czemu by nie. Prawie jak sd a ile frajdy z gry ;) ja bym w sumie dorzucił do rotacji vasta ten sabotaż i mogloby byc ciekawie :D

Nie mam nic przeciwko ;p Ale max. jeden , bo jak będzie więcej to pustka się zacznię.... I oczywiście musi to być na jakiejś najpopularniejszej mapie Crash/Cross/Backlot/Strike ( Vacant za mały raczej )

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #18 dnia: Września 03, 2016, 14:02 »
Też jestem żeby dodać Over z map i fajnie jak by się pojawiła mapka z trybem FFA :D

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #19 dnia: Września 03, 2016, 15:03 »
POTOZONE MIX HC  :o Wszystko ze wszystkim i każdy będzie zadowolony  ???

Widać więcej zamieszania niż pożytku. Miało być prosto i grywalnie a robi się masło maślane.

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #20 dnia: Września 03, 2016, 17:05 »
POTOZONE MIX HC  :o Wszystko ze wszystkim i każdy będzie zadowolony  ???

Widać więcej zamieszania niż pożytku. Miało być prosto i grywalnie a robi się masło maślane.



Poczekaj póki co każdy podaje swoje fantazje :D A może dajmy np over tdm zamiast jednego sd....pozniej koleje 2 sd by były i znowu zamiast sd sabotaz np na crashu albo strike? i do tego moze znowu cos typu bloc  tdm itd. Teraz tak napisze od siebie....mnie osobiście sd juz sie przejadło. Grywałem swojego czasu w cod1 i 4 w paru organizacjach e-sportowych i tłukliśmy non stop sd. Teraz meczyków nie ma, wchodze pograc 4fun, zrelaksowac sie a sd mi tego nie daje :D

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #21 dnia: Września 03, 2016, 17:05 »
jakby nie bylo, i tak za 3 mies bedziemy to zmieniac. Jestem za tym, aby był Over, mógłby się pojawić raz na całą rotację Bloc (dużo swego czasu było zapytań na serwie, a i na forum się pojawiał w propozycji rotacji), za jakimś innym trybem niż SD i TDM też jestem za. Ale czy to poprawi frekwencję, a czy nie pogorszy, to nie wiem. Nie wiem też jak to działa, że są serwy 24/7 np Crash, Cross, i zawsze masa tam ludzi :o
Poczekaj póki co każdy podaje swoje fantazje :D A może dajmy np over tdm zamiast jednego sd....pozniej koleje 2 sd by były i znowu zamiast sd sabotaz np na crashu albo strike? i do tego moze znowu cos typu bloc  tdm itd.
To też mogę poprzeć. Rotacja w kilku jakby blokach, w każdym bloku np 2 mapy TDM i jedno SD, które by mogło być wymienne np z FFA czy HQ, czy inną rzadszą mapą na TDM, jak w przykładzie Over i Bloc.
Czyli 3 mapy x ileś razy : TDM TDM SD, TDM TDM TDM(Over), TDM TDM SD, TDM TDM HQ/FFA, TDM TDM SD(Bloc) itd

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #22 dnia: Września 03, 2016, 20:08 »
Tak jak iw3mp, nie przeszkadza mi, przeczekam na widzu :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #23 dnia: Września 03, 2016, 21:09 »
pozwole sobie zauwazyc, ze wy jako stali bywalce mozecie sobie przeczekac niechciana mape na widzu. wiekszosc graczy jednak odpala coda, bo chce sobie zagrac >teraz< i nie bedzie chciala na nic czekac, wiec beda najzwyczajniej wychodzic znalezc sobie inne zajecie albo inny serwer. ja nawet bedac stalym bywalcem i tak jak zobacze jakas kupe to wyjde i pojde ogladac serial albo zagrac w cos innego. nie bede marnowal czasu na relaks czekajac. co dopiero randomy

wiec tak ogolnie skonczcie to: "zawsze moge poczekac sobie na widzu", bo tu nie chodzi o wasze pojedyncze jednostki, tylko o wszystkich graczy
takie moje zdanie...
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2016, 21:09 wysłana przez Tendo »
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #24 dnia: Września 03, 2016, 22:10 »
Tendo chyba widzisz że ja nie jestem za rotacją "miszmasz" a, za taką którą zaproponowałem razem z VasTem więc nie wiem do czego pijesz bo się nie określiłeś do końca o co Ci chodzi.
Przedstaw swoją rotacje bo po to ten temat jest założony. Puki co to rotacje są dwie i jakieś odpowiedzi które prócz zamieszania nic nie wnoszą.

Tak więc. Najlepiej będzie jak jeszcze ktoś poświęci swój "cenny" czas zamiast siedzenia "na widzu" na napisanie kolejnej rotacji do wglądu, a nie marudzenie "..dajcie to, dajcie tą mapę.. HQ Crash a może FFA Shipment"

A jak już pojedyncze posty to konkretnie do której rotacji co na co zamienić i na końcu poddać je ankiecie.

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #25 dnia: Września 04, 2016, 00:12 »
no i widzisz wlasnie o to mi chodzi, o te sterte bezsensownych komentarzy, ktore nic nie wnosza. leci spam zachcianek a zajmowania stanowisk nie ma. potem znowu nie bedzie wiadomo przez ten chaos, co w koncu powinnismy wprowadzic i miesiac zajmie zanim wejdzie nowa rotacja

a obie przedstawione rotacje sa git
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #26 dnia: Września 04, 2016, 10:10 »
ehhh kombinacje kombinacje ... aktualna rotacja mi się podoba (pomijając czajnatałn) proponowane rotacje też są spoko, moim skromnym zdaniem to rotacje powinny być aktualizowane co pół roku, tak aby się nie znudziły, czy nowy tryb przyciągnie graczy poprostu nie wiem.
Jestem za wprowadzeniem zmian.

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #27 dnia: Września 04, 2016, 11:11 »
a chodzcie dzisiaj popołudniu odpalimy sobie jedna mapkę na sabotazu czy hq....zobaczymy co sie bedzie działo

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #28 dnia: Września 04, 2016, 11:11 »
Jestem za. Można po testować :) Tylko moment odpowiedni by było około 20 graczy ::)

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #29 dnia: Września 04, 2016, 19:07 »
i jak poszlo? czy nikt jeszcze nie robil testu?
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick