Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #30 dnia: Września 04, 2016, 19:07 »
bylem okolo 17, ale nikogo z adminow nie bylo zeby byli swiadkowie wiec nie zmienialem nic. Moze za pare minut wejde to podzialamy

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #31 dnia: Września 04, 2016, 20:08 »
Moim skromnym zdaniem nie powinniśmy wprowadzać na ten serw innych trybów, bo zrobi się mix. Nie że w ogóle ma nie być nowości, ale myślę, że więcej niż dwie odskocznie (jakiś właśnie dm na dużej mapie czy inny tryb) na dobę nie powinny się pojawiać. Specyfika serwera to tdm/sd i niech tak zostanie, nie róbmy bałaganu. Ew. jak będzie duży nacisk graczy i obecny duży admin, można w ramach wyjątku zmienić przecież tryb rozgrywki. Byle nie wyszło tak, że co chwila zmiana, bo ktoś nie lubi tego, inny wolałby tamto itd..
Najlepszym moim zdaniem rozwiązaniem byłoby pozostawienie tylko tdm i sd, a drugi serw (bo promod chyba nie wypalił?) poświęcić na "śmieciówę na życzenie", tam będziemy odsyłać niezadowolonych. Sam chętnie bym skorzystał z dm, czy jak to się tu używa ffa, ale to za drobna zachcianka żeby robić szum na serwie.
Co do rotacji sam nie będę proponował własnej, bo to tylko powielanie poprzednich ze zmianą pewnie jednej czy dwóch mapek (co też każdy zrobiłby wedle uznania własnego. I robi, w komentarzach, co słusznie wytyka Tendo). Zdaję się na Was, jeszcze nie zawiodłem się tak, żeby siedzieć na specu i przeczekiwać. Większość mapek da się przełknąć i przeboleć, a nawet się do nich przekonać. Mój spec to zazwyczaj polowanie na camperów i hax. Mnie wystarczyłaby zmiana kolejności mapek żeby nie spodziewać się kolejnej do znudzenia. I tyle.
Semper fidelis.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #32 dnia: Września 04, 2016, 20:08 »
Dla mnie to samo, sztaby i inne badziewia nie są potrzebne, Pierwsze rotacje, czyli VasTa i iw3mp byłyby idealne, ale jeśli większość chce ten sztab, czy co tam jest, to się na widzu przeczeka 8)
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline jacunio3

*
  • ***
  • 85
  • +0/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #33 dnia: Września 04, 2016, 20:08 »
Ja jestem tego zdania co xAZOTx TDM i sd ,wiecej nie potrzeba

Offline Ellis

*
  • ***
  • 41
  • +0/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #34 dnia: Września 05, 2016, 09:09 »
Ja się powtórzę.
Propozycja rotacji, którą widziałbym na serwie :

TDM Backlot
TDM Vacant
SD Crash

TDM Crossfire
TDM Strike
SD  Backlot

TDM Broadcast
TDM Crash
SD  Crossfire

TDM District
TDM Backlot
SD  Vacant

TDM Crossfire
TDM Crash
SD  Strike

 ;)

Taka najprostsza, promodowa, i chyba najlepsza :P Ktoś mówił, że taka szybko się "znudzi" bo ciągle te same mapki.. biorąc pod uwagę to, że gramy tyle lat ciągle na tych samych.. szczerze wątpię w jakiekolwiek znudzenie :D Proponuje ją po prostu wprowadzić i obserwować frekwencję
I believe in yesterday

Offline Farien

*
  • ***
  • 39
  • +1/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #35 dnia: Września 05, 2016, 10:10 »
Ja bym został przy obecnych trybach, może dorzuciłbym Bloc w tdm

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #36 dnia: Września 05, 2016, 13:01 »
Ja bym został przy obecnych trybach, może dorzuciłbym Bloc w tdm
Bloc ale wyłącznie SD

Offline Denta

*
  • ***
  • 30
  • +0/-0
  • "Tyle mamy władzy, ile wiedzy"
    • Mój kanał na You Tube
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #37 dnia: Września 05, 2016, 14:02 »
Uh, długo mnie tu nie było, sorry - format. Mi w ogóle nie pasuje to, że jest SD na serwerze. Wiele osób wtedy wchodzi, no ale mniejsza. Zgadzam się z niektórymi wyżej, niech zostanie normalnie TDM i ewentualnie ten nieszczęsny SD. Co do map to Chinatown całkowicie out. Dodać bloc i bog na tdm i gitara ;)
"(...) Ale któż może wątpić, (...) że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli to myśli; jeśli wątpi, to wie iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, i iż nie należy twierdzić."

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #38 dnia: Września 05, 2016, 17:05 »
Czy ja wiem, czy ludzie wychodzą? Wielu ludzi czeka na SD, często dostaję pytania, od osób, które ledwo weszły na serwer, czy SD już było, czy jednak przegapili. Dla mnie SD, może zostać, nawet miła odskocznia od TDMa. A sztaby, flagi i inne badziewia nie są nam potrzebne, ale (tu się powtórzę) jeśli większość sobie życzy inne tryby, to się przeczeka te 15 min. Co do dużej mapy, to ja szczerze rzygam na widok Overgrown, zwłaszcza w SD, no chuj mnie strzela wtedy :D. Ja bym dodał zamiast tego cholerstwa dał Bloca w SD, może warto spróbować? A i jeszcze sprawa Chinatown, no błagam ludzie zlitujcie się, wywalmy to i nigdy do tego nie wracajmy, chyba najgorsza mapa jaka istnieje całej serii CoD. Powtarzam raz jeszcze, popieram rotację VasTa bądź iw3mp.     
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #39 dnia: Września 05, 2016, 20:08 »
Dokładnie Trivet, dobrze gadasz. Nigdy wcześniej nie byłem za sd, ale od kiedy gramy frekwencja zdaje się wzrosła a często można zaobserwować, że ludzie na sd czekają, a po sd zmykają, bo nieszczęśliwie muszą czekać pół godz ;) Co do Overka to mówiłem wcześniej, jeden go lubi, inny rzyga, ktoś jeszcze by wymienił na China..wszystkim się nie dogodzi :) Jedno dziadostwo na głowę to niedużo ;) Mnie tam jak nie idzie to i cross mnie wkurwia, a jak idzie to nawet Chinola można polubić :D Przeciw blockowi nic nie mam, boję się, że na Bogu byłaby rzeźnia jak w tdm wpadnie 10vs10. Podsumowując:  "Powtarzam raz jeszcze, popieram rotację VasTa bądź iw3mp."
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #40 dnia: Września 05, 2016, 22:10 »
Moja i VasTa rotacja prawie wcale się nie różni oprócz właśnie Bloc. Jak go dodałem i chcę go w rotacji bo dokąd sięgam pamięcią SD na nim się grało bdb i nie widziałem by ludzie z niego uciekali.
Zaś TDM na nim to kampa z jednego budynku na drugi co wiąże się z mało dynamiczną grą i zapewne ciągłym upominaniem snajperów z G3.
Więc myślę że taki jeden Bloc w SD nie wygoni tylu graczy co Chinatown albo Overgown, a przełamie monotonie map standardowych typu Crash/Backlot.
Ale jeżeli zaobserwujemy ucieczki z tej że mapy to nic nie stoi na przeszkodzie by odesłać ja tam gdzie China a wrzucić za nią na próbę np. Bog TDM.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #41 dnia: Września 05, 2016, 23:11 »
Drewnow wrzucaj jakąś rotacją wreszcie, bo to gadanie się nie skończy :D

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #42 dnia: Września 06, 2016, 00:12 »
Moja i VasTa rotacja prawie wcale się nie różni oprócz właśnie Bloc. Jak go dodałem i chcę go w rotacji bo dokąd sięgam pamięcią SD na nim się grało bdb i nie widziałem by ludzie z niego uciekali.
Zaś TDM na nim to kampa z jednego budynku na drugi co wiąże się z mało dynamiczną grą i zapewne ciągłym upominaniem snajperów z G3.
Więc myślę że taki jeden Bloc w SD nie wygoni tylu graczy co Chinatown albo Overgown, a przełamie monotonie map standardowych typu Crash/Backlot.
Ale jeżeli zaobserwujemy ucieczki z tej że mapy to nic nie stoi na przeszkodzie by odesłać ja tam gdzie China a wrzucić za nią na próbę np. Bog TDM.
+1
Drewnow wrzucaj jakąś rotacją wreszcie, bo to gadanie się nie skończy :D
+2

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #43 dnia: Września 06, 2016, 12:12 »
Ankieta się pojawiła , więc głosować !!!! Ja na przekór zagłosowałem na rotację "rywala" :D

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Wybór nowej rotacji nr4
« Odpowiedź #44 dnia: Września 06, 2016, 13:01 »
uwaga to podpucha, tam nie ma strike'a w sd xD
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick