Offline SOBIECH

*
  • *
  • 7
  • +0/-0
BAN.ZA CO?
« dnia: Października 03, 2018, 13:01 »
Witam. Na wstępie zaznaczę iż w swojej 3 letniej karierze na protku zawsze grałem czysto i po prostu widzenie przez ściany czy wgrany bot który załatwia wszystkich po kolei czy byle jaki inny hax - mnie nie interesuje. Dla mnie takie granie byłoby za nudne i nie miało żadnego prestiżu. Lecz ktoś ostatnio z administracji chyba pomyślał inaczej i wystawił mi kicka. Nie wiem na jakiej podstawie i z jakiej paki to zrobił, ale proszę o unbana.
Mój nick: SOBIECH

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 03, 2018, 14:02 »
Ban jest od Wandala za wh.
Jako, że twój klucz jest bardzo popularny(domyślam się, że wziąłeś go z YT lub Google? :D), proponuję zmienić go na inny ;)

Offline SOBIECH

*
  • *
  • 7
  • +0/-0
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 03, 2018, 17:05 »
To o to chodziło ??? Dobra, wezmę oryginalny i załączę. A to że czasami dobrze mi idzie to nie wh, lecz przeczucie że ktoś może stać za ścianą, skany i oczywiście trochę szczęścia...

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2018, 19:07 »
Dobra, wezmę oryginalny i załączę.

To po ch..j grales na nieoryginalnym keyu, skoro masz oryginalny? Wszystko dobrze z glowa?

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2018, 22:10 »
PEETER Grzeczniej.
Wandal musi byc w posiadaniu demo. Inni admina ocenią czy faktycznie jest coś na rzeczy. Jak demo nie ma to masz !ub
Trzeba zaczekać na banującego.

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 03, 2018, 22:10 »
PEETER Grzeczniej.
Wandal musi byc w posiadaniu demo. Inni admina ocenią czy faktycznie jest coś na rzeczy. Jak demo nie ma to masz !ub
Trzeba zaczekać na banującego.

Przypominam sobie zaistniala sytuacje i moment, w ktorym Wandal wlepil bana jakiemus CID-owi, ktory ewidentnie gral z wh.. bylem akurat na serwerze. Pewnie demko z tym typem wrzuci, bo sam przyznal, ze musi pierw nagrac, zanim kogokolwiek zbanuje. Jezeli sobiech probowal wejsc potem na "popularnym" pirackim keyu, to zapewne nie jego ujrzymy na nagraniu. Tak czy owak, dalem sobiechowi oryginalny klucz, to zamiast TYLKO z niego korzystac, bierze jakies randomy kij wie skad, a potem wielkie zdziwienie, bo "dlaczego mam bana?". Ja bym ci z checia tempa na dwa tygodnie dal za glupote, mimo tego iz znamy sie osobiscie.

Offline SOBIECH

*
  • *
  • 7
  • +0/-0
Odp: BAN.ZA CO?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 04, 2018, 00:12 »
Generalnie miałem dwa klucze zapisane oba na kartce. Jeden był Twój PEETER oryginalny a drugi... w sumie sam nie pamiętam skąd go dorwałem, ale gdy na tym piracie dostałem bana zastanawiałem się dlaczego, skoro jakiś czas na nim grałem i było wszystko ok.