Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: rotacja
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 03, 2017, 21:09 »
Jeszcze Chinatown nie grałem sd, można spróbować zamiast Bloca jak już taki nielubiany ;)
Semper fidelis.

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
Odp: rotacja
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 04, 2017, 11:11 »
jak dla mnie block to w tdm ewentualnie ale lepiej bylo by bez niego juz lepiej pepeline a ambush tez do wywalenia i dać cos innego :D

Offline PZ#Efemera

*
  • ***
  • 130
  • +3/-0
  • Kamrate, hledam travku?
Odp: rotacja
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 04, 2017, 12:12 »
China SD, Pipeline TDM <3 Mówcie więcej.
Efemera- krótko żyjący organizm żywy.
Prawa strona, nigdy nie zasypia.
Lewa strona, nigdy się nie budzi.
^^

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: rotacja
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 04, 2017, 12:12 »
Skoro będzie tylko zmiana niestandadowych map, to wolałbym Pipeline SD, Chinę w TDM, a Ambusha zostawić. Poza tym jakieś głosowanie trzeba by było zrobić, w ten sposób szybciej się to załatwi :P

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: rotacja
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 04, 2017, 16:04 »
Czy ja wiem :D Jak już głosować to konkretnie kto jest za zestawem, kto nie, bo jak znowu pójdą propozycje od każdego to duża paka popcornu może nie wystarczyć :D Mnie zestaw Efemery pasi ;)
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: rotacja
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 04, 2017, 18:06 »
Zrobiłem ankietę z mapami bo wiem co się niebawem będzie działo jak nie podejmiemy konkretnych działań w tej sprawie ::) Nie chce mi się tego przerabiać po raz kolejny i przerzucać się kolejnymi lecz takimi samymi argumentami/sugestiami jak w poprzednich wyborach rotacji.
Zapraszam.
http://proto.zone/index.php/topic,504.msg6014.html#msg6014

ZgONEK

*
Odp: rotacja
« Odpowiedź #21 dnia: Września 07, 2017, 19:07 »
Podpatrując nieco Riot z weekendowymi trybami w League of Legends, pomyślałem że może by wprowadzić taki mały eksperyment u nas na serwie ? np jakiś tryb niestandardowy typu Sabotaż,Sztab,Dominacja albo też bardziej szalone mapy pokroju Creek,Countdown,downpoor,bog ?? Wszyscy dobrze wiemy że dłuższe obcowanie z tymi mapami i trybami pogorszyło by frekwencje graczy, ale może jakieś krótkie spotkania wyjdą dobrze, dajcie znać co myślicie! :)

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: rotacja
« Odpowiedź #22 dnia: Września 07, 2017, 21:09 »
Ogólnie frekwencji raczej takimi zabiegami nie ruszymy z miejsca na + czy na - w tej sprawie na "plus" przydał by się marketing. Najlepiej sprawdza się Facebook i grupy dotyczące
gier :)
Sam o tym ostatnio myślałem by uruchomić "SPAM" (nazywając rzeczy po imieniu) Najlepiej z reklamą 4um i serwera HC. Ale to już na osobny temat.
Wracając.
Możemy spróbować wrzucić na całą rotacje jeden zupełnie inny tryb z mapą, która w ogóle nie wypisana jest w rotacji. Nie widzę nic przeciwko ;)
Dogadajmy tylko tryb i która mapa. Osobiście stawiał bym na coś niedużego w trybie "sztab", a był by to Showdown. Jak temat rozwinie skrzydła można podsunąć ankietę w dziale administracji.
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2017, 22:10 wysłana przez `iw3mp.exe »

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: rotacja
« Odpowiedź #23 dnia: Września 16, 2017, 21:09 »
Co to 4um zdechło ? Temat zdechł ::)

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: rotacja
« Odpowiedź #24 dnia: Września 17, 2017, 19:07 »
No coś ostatnio pustki, nieładnie
Semper fidelis.

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: rotacja
« Odpowiedź #25 dnia: Września 18, 2017, 01:01 »
nie bede sie produkowal na 'kolejnym' temacie rotacji. to co mam do powiedzenia na ten temat dawno juz powiedzialem :D
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline PolakCebulak

*
  • *
  • 7
  • +0/-0
  • kiedyś to było!
Odp: rotacja
« Odpowiedź #26 dnia: Września 24, 2017, 16:04 »
Może trochę odkurzę temat:

Z tym Chinatown to temat jak rzeka, TDM Pipeline także, tu bym zmienił tryb na SD tylko, ale definitywnie "chińską dzielnicę" bym wypierniczył. Może coś małego? Killhouse na TDM? Rzeź by była niesamowita, a to jedna z popularnych map XD. Ale niestety jest jeden problem, czyli "spawn and sudden kill". O Shipment nawet nie wspominam bo by to była przesada...XD. Czemu Broadcast SD nie wróci? Tęsknię za tą mapą bardzo...