Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
BAN
« dnia: Września 20, 2016, 16:04 »
Witam tutaj Janusz Panusz chciałem odwołać się od bana(na) :-*  8)lub prosić o skrócenie go. Źle się zachowałem i obiecuje poprawe  ;) :) ;) :) ;) :) 
TYLE W TEMACIE
pozdrawiam Sz.P.Janusz Papanusz

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: BAN
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2016, 18:06 »
Mnie przy banie nie było, czekamy na wypowiedź osoby banującej.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline Ellis

*
  • ***
  • 41
  • +0/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #2 dnia: Września 20, 2016, 19:07 »
Też mnie nie było przy banie, a szkoda. Poza tym pare razy (o ile nie więcej) już poleciał na parę godzin za brak kultury, notoryczne obrażanie i spamowanie ode mnie.. Praktycznie zawsze jak był na serwerze w tym czasie co ja kończyło się to banem, więc te 2 tygodnie to nic dziwnego, prędzej czy później sama bym to wlepiła - czyli nie widzę opcji skrócenia bana, nawet jestem za przedłużeniem wakacji :P
I believe in yesterday

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: BAN
« Odpowiedź #3 dnia: Września 20, 2016, 19:07 »
Podobna sytuacja u mnie, notoryczne upominanie o kulturę. Rozumiem, że sobie "śmieszkujesz", ale Twoje zachowanie jest nie do przyjęcia, powtarzające się obrażanie graczy i przeklinanie. Sam czasem lubię rzucić kurwą, czy chujem, ale bez przesady, bo jest to żenujące. W każdym razie nie jestem za skróceniem, może to Cię czegoś nauczy.

Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: BAN
« Odpowiedź #4 dnia: Września 20, 2016, 21:09 »
Chyba przeprosiny na nic się zdadzą. Lepiej czasami się ugryźć w język bo takie później tego konsekwencje.
Tak że odpoczywaj ;)

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #5 dnia: Września 20, 2016, 23:11 »
w sumie to lubie odpoczywac. Nie chce zebyscie mi zdejmowali juz bana dziekuje i pozdrawiam cieplutko :)))))))))

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: BAN
« Odpowiedź #6 dnia: Września 20, 2016, 23:11 »
Typowe dla Alexa... Wy musicie się przyzwyczaić do jego zachowania , a on do tego że będzie banowany 8)

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #7 dnia: Września 21, 2016, 00:12 »
kto to alex

Offline jacunio3

*
  • ***
  • 85
  • +0/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2016, 16:04 »
Jestem za resztą ,kultura musi być chociaż poziom niski xd .Tu nie podwórko xd

Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #9 dnia: Września 21, 2016, 20:08 »
Ja dałem bana i nie będzie pobłażania z mojej strony za obrazę mnie czy innych osób przychodzących na nasz server, a jeżeli komuś kilka zasad nie pasuje myślę ze nie będzie miał problemu ze znalezieniem innego serva na którym można sobie ubliżać do woli. Pozdrawiam

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #10 dnia: Września 21, 2016, 20:08 »
I prawidłowo, chyba byłem parę razy jak ziomek pokazał co w nim siedzi :D Nie wyznaję zasady, że należy choćby warnować jak ktoś kurwnie czy jak wejdzie polish i nie umie wyrazić emocji inaczej niż bluzg i skjhf sdufhskuf sdfoishfv :D Ale nadmiar naprawdę męczy, a bezpośrednie ubliżanie komuś to już w ogóle nie może mieć miejsca. Jak ktoś ma słownik oparty na przekleństwach to trudno, póki nie jest to każda wypowiedź to nie szkodzi, nie dajmy się zwariować. Ale Panusz bezpośrednio wali do graczy i adminów jakby się na bagnach wychował. Jestem za wakacjami dla tego pana, kompletny brak kultury i w dupie ma rulesy, upominania..
Semper fidelis.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: BAN
« Odpowiedź #11 dnia: Września 21, 2016, 22:10 »
Dokładnie. Przekleństwa to wciąż element słownika i można go używać, ale jeśli ktoś zamiast przecinka używa "kurwy", to nie wygląda to ciekawie i od razu widać, że ktoś albo ma 10 lat i dopiero poznał takowe słowa, albo ma naprawdę niską kulturę osobistą. Wszystko dla ludzi, nigdy nie daję warna za to, że ktoś tam sobie przeklnie raz, czy dwa na rundę, bo i mi się zdarza, ale pisanie wprost do gracza, że jest chujowy itp.  to przesada. Nie każdy ma dystans do siebie, i potrafi z siebie żartować, pomimo, że to humor naprawdę niskich lotów. Ale jeśli ktoś się zachowuje tak jak AleX, to zasługuje na wakacje jak najbardziej. Może jak odpoczniesz, to będziesz się lepiej zachowywał.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #12 dnia: Września 22, 2016, 17:05 »
Nie na bagnach tylko w Warszawie(metro)

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #13 dnia: Września 22, 2016, 17:05 »
Czyli w sumie..aaa, okażę klasę i nie dokończę :D Śmichy chichy Alex, nie mogłem się powstrzymać ;)
Semper fidelis.

Offline AleX

*
  • *
  • 21
  • +1/-0
Odp: BAN
« Odpowiedź #14 dnia: Września 22, 2016, 19:07 »
Napisałem metro żebyście wiedzieli że mam metro i nim jeżdżę