Offline PZ#BrYnDaL

*
  • ***
  • 153
  • +2/-0
No no no spec ładnie ładnie ile lat treningu ? :D

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
jeszcze coś nagram nowego z czasem, ten filmik już 3 lata temu był nagrywany :)

ZgONEK

*
Spectrum, jak masz ochotę można coś razem nagrać, mogę być Twoim sparing partnerem xD, może czegoś nowego się nauczę :). A i mogę nagrać jakieś Twoje jumpy z innej perspektywy.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Spectrum dwa czy trzy widziałem pierwszy raz ! Szacun :D
250fps ?

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
125-250-333  każdy jump ma inny fps :D a grałem kiedyśw codjumper.com temu dużo umiem, od początku gry trenowałem czyli pare lat temu dobrych ;p a nad nagraniem czego można pomyslec :)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
w profilu jeszcze powinny być dwa inne filmy na yt.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Kana , chyba nie ten temat , bo nie widzę w tym filmiku , żadnego związku z grami :D

Ps. Przydałaby się tutaj opcja wygaszania postów , jest możliwość dodania na forum czegoś takiego ?

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Kana , chyba nie ten temat , bo nie widzę w tym filmiku , żadnego związku z grami :D

Ps. Przydałaby się tutaj opcja wygaszania postów , jest możliwość dodania na forum czegoś takiego ?


okok sorry
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline drMaciex

*
  • ***
  • 112
  • +0/-0
Spectrum, widziałem dawno temu Twoje filmiki :D Próbowałem je robić ale często brakowało mi cierpliwości, chociaż sporą część potrafie :)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
muszę się zebrać i nowy złożyć, dużo nowych jest ciekawych jumpow ;p

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
muszę się zebrać i nowy złożyć, dużo nowych jest ciekawych jumpow ;p

To nagrywaj ! Chętnie bym zobaczył ( myślę że nie tylko ja  8) ) , co tam nowego potrafisz :D
Czekamy !

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Spectrum czekamy z niecierpliwością :D

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
jakoś nie mogę złapać weny na kręcenie ;p

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Po zamknięciu xFire zwrócone mi zostały wszystkie SS i wideo. Tak się składa że jest tam kilka szotów z cod4 głównie z tablicą wyników :) Dokładniej z JarGames i chyba jeden z WarZone :) Niestety nic z Proto ::) Są też z innych serwerów ale chyba głównie zagranicznych :) W ogóle kiedyś odje**em krzywą akcje i usunąłem wszystkie ss z serwera xFire :( Teraz była by pokaźna kolekcja wspomnień z przed lat bo konto miało by dziś ich ze 12  :-\ Oddaje do wglądu może ktoś siebie z innym nickiem znajdzie bądź kolegów z przeszłości :) Ja tam się dopatrzyłem tylko `Andrzeja z tych co grają do dziś :D













Jakbyście mieli ochotę to mogę coś jeszcze wrzucić, nie koniecznie Call of Duty bo trochę jednak tego jest :)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2016, 01:01 wysłana przez iw3mp.exe »

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Tak szukam , szukam i szukam na tym forum i nie mogę znaleźć wątku ze screenami ( dobrych stat czy jakichś starych ss'ów z proto ) ;o Czyżby nikt nie założył tutaj takiego wątku ? :/