Offline vaniliaa

*
  • *
  • 14
  • +0/-2
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #15 dnia: Października 06, 2017, 19:07 »
Prawdę mówiąc już mi wisi to czy dostane unbana dzisiaj czy jutro czy kiedykolwiek przed 10'tym pazdziernika, 10'tego pazdziernika mija mi ban i nie zalezy mi na unbanie tylko na rzeczywistej i realnej ocenie sytuacji, skoro osoba która powiedzmy że gra w miare przeciętnie dostaje bana na 2weeki a jakiś jebany idiota gra na wh i skanuje i nie dostaje bana bo nikogo nie ma z ad, ani nikt nie raczy sprawdzic jak sie prosi i odpowiada typu "czysty" to trochę jest to nie sprawiedliwe. :)

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #16 dnia: Października 06, 2017, 19:07 »
Jak ci nie zależy na tych paru dniach i opinii innych adminów w temacie to Twoja wola.
Zapraszam na serwer jak ban wygaśnie :)

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: sB Vanilia
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 24, 2018, 14:02 »
Powracając do wyroku nalozonego na vanilie i jego przedłużania banow przypominam że w głosach jest 4 za banem 3 za niewinny + mój że za mało dowodów to daje nam 4/4. Prosiłbym o dostarczenie jakiś mocniejszych demek bo z tych wynika hmm że ja tendo zgonek peeter i 1/2 administracji też powinno być zbanowane. Mówiąc prawdę widzę na tych demkach 1 akcje podpadajaca pod wh reszta raczej normalna kwestia przegrania 2 gier z tymi samymi graczami i nauczenie się ich ich movmentu reszta to praktyka czego mu nie można odmówić.

Wcześniej nawet nie chciało mi się pisać bo ban należał się za elevatory więc 2 tyg odpoczynku spoko, Ale widzę że to już jego 11 ...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2018, 14:02 wysłana przez PZ#Jeregor »