Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 14, 2016, 00:12 »
mam Z2 i polecam. gdzieś kiedyś czytałem ze 3 to kaszanka, ze wzgledu na jeszcze czestsze gubienie zasiegu niz w Z2, ale nie wiem jak to jest w rzeczywistosci.
Soft Sonego zawsze spoko, szczegolnie fajny jest ten tryb Stamina ;)
ogolnie, to flagowiec, a flagowce, nawet te starsze zawsze powinny miec lepsza kulture pracy niz jakies nizsze wersje. lipa ciut byla, ale teraz nie pamietam, musialbys sobie googlnąć, Z2 albo Z3 w compact cos szwankowaly

podobnie jest z samsungiem, choc sam samsungboyem nie jestem, ale biorąc jakis galaxy grand core duo gowno czy inne z dopiskami, ale nowsze niz np s3, i tak jest sie do tylu wzgledem tego przykladowego s3.

hujemwieje p8, p9 a nawet p8 lite, honory, g4 - dobre wybory :) Soniacze rowniez polecam, ale wyzsze modele - jak ze wszystkeigo.

swoja droga, kumpel z miesiac temu stal przed wyborem smarta w abonamencie i przegladajac to co mu oferowali i jakie telefony do tego i w jakiej cenie, to wybor padl na plusa i honora  (nie pamietam 7/8) dlatego że mial malo doplacic (jednorazowo a nie jak np w orange jest, że spłacasz raty jakby i telefon kosztuje cie tyle co jakbys na alle kupil), a sprzetowo ten honorek pzrebijal te szajsungi i inne sony/huaweeee/lg ze sredniej polki , oferowane w podobnej doplacie lub nawet zdecydowanie drozsze.
chaotycznie ale moze zczaicie, to ta noc z piatku na niedziele dziala ;P

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2016, 00:12 »
Podobno magisterkę piszesz 8) Dzięki za opinię :D
Wiadomo, że Compacty odpadają , bo wszelakie zawsze są chuj***** :P Także tylko czekam na wypłatę stypendium i lecę po fona :D
"Za hajs z stypendium baluj" :D

Offline Lisu

*
  • ***
  • 101
  • +0/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 14, 2016, 09:09 »
Jeśli chodzi o Samsunga to przerobiłem galaxy s2,  s3,  s4, s5 a aktualnie s7 edge i się na nic nie zamienię :)
"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy strzelają do ciebie bez rezultatu."

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 14, 2016, 09:09 »
@vast
już napisałem, złożyłem i plansze wywiesiłem :P teraz czekam na termin i kuje pytania bo ich kurde lekko jest z 400 :o

także baluj z Zetką ;)

@lisu
same Ski, więc gitara, ale jakbyś miał grand neo czy cus, to mając do czynienia z Skami byś nerwice złapał :P

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 01, 2016, 20:08 »
Ekhm.. w moim przypadku, bo zapomniałem nadmienić padło na Lenovo K5, jakieś chyba 2tyg temu ..  czy padło to się okaże, póki co śmiga miodnie, no może aparat mógłby szybciej ostrość łapać, ale ogólnie nie wiem gdzie szukać minusów :) poza (dla kogoś, kto się wychowywał w przeświadczeniu, że komóry się kurczą) rozmiarem, koniecznością "macia" etuja i braku podświetlenia "guziczków" pod wyświetlaczem :) i się nazbierało nieświadomie :D
Semper fidelis.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 01, 2016, 22:10 »
Oo widzisz, a ja właśnie jutro wybieram się po Z3 :D

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 01, 2016, 23:11 »
to powodzonka :) oby hulało ;)

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 29, 2016, 19:07 »
Podpinam się do tematu :)
Zaczynam poszukiwania telefony dla żony :D
Kwota max 1500 zł.
Aktualnie posiada htc desire 620 więc myślę nad czymś lepszym.
Wpadły mi w oko takie oto sprzęty:
- xiaomi redmi 3s
- honor 7 lite
- sony m5
- samsung a5
Chyba że macie swoje propozycje.

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 29, 2016, 19:07 »
W kwocie mieści sie Huawei P8, którego sam posiadam już jakiś czas. Ze swojej strony mogę serdecznie polecić, świetnie się sprawuje, nic się nie przycina. Wytrzymał nawet, jak go po pijaku upuściłem na beton, czego nie powinien przeżyć o_0 (chińczyk się postarał?) Także fajny telefonik, sporo funkcji, aplikacje śmigają.
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Szukam telefonu!!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 29, 2016, 19:07 »
Podpinam się do tematu :)
Zaczynam poszukiwania telefony dla żony :D
Kwota max 1500 zł.
Aktualnie posiada htc desire 620 więc myślę nad czymś lepszym.
Wpadły mi w oko takie oto sprzęty:
- xiaomi redmi 3s
- honor 7 lite
- sony m5
- samsung a5
Chyba że macie swoje propozycje.

Polecam Sony Xperia XA Ultra